pomoc za Windows live messenger

Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
16
Instalirao sam najnoviju verziju Windows live messengera,ali,imam problem nece da mi radi kamera.Kada je ukljucim daje mi sliku sa moje TV kartice,neznam kako to da sredim.Pozzz svima
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
да се добацим и ја таман...ја имам исто један проблем са мсн-ом...сваког пута када се конектујем на мсн излази ми нека грешка дон`т сенд и ако кликнем на дон`т сенд излази ми са мсн...:д
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
@raksi74 ides u alatke-konfigurisi zvuk i video-prvo su ti podesavanja za zvuk to preskocis ides na next-sada su podesavanja za kameru u padajucem meniju iazaeri tvoju kameru.
@BAGZEE skini noviju verziju tj. reinstaliraj.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
ма нова верзија ми је...најновија...и реинсталирао сам га али опет исто . :д
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
16
@raksi74 ides u alatke-konfigurisi zvuk i video-prvo su ti podesavanja za zvuk to preskocis ides na next-sada su podesavanja za kameru u padajucem meniju iazaeri tvoju kameru.
@BAGZEE skini noviju verziju tj. reinstaliraj.
@rime nisam te bas najbolje razumeo gde da idem,ako mislis u windows live messengeru onda tu opciju nisam nasao
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
3
znam ja sta da radis...pa pozoves covece majstora..:blum3: :???: :D wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
@rime nisam te bas najbolje razumeo gde da idem,ako mislis u windows live messengeru onda tu opciju nisam nasao
U WLM, to je prevod, na engleski ide ovako tools, configure audio and video ostalo bi se treabo sam snaci.
@BAGZEE Probaj da nije do framework-a kao sto @prijatelj.v rece
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
16
jel ima josh neko reshenje za onaj problem sa windows live platformom??? poshto sam instalirao poslednju verziju framework-a (3.5) i i dalje ne radi... meni se uloguje na msn i onda mi izbaci to obaveshtenje... znachi ono ja mogu da se dopisujem i sve to ali samo dok ne kliknem na don't send... onda me izloguje...

stvarno mi treba msn... ako neko zna shta bi mogao da bude problem pls napishite...
 
Natrag
Top