Pomoc u vezi kostima (twilight) ! Hitno...

Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
11
Molim vas ! ako ima strpljivih i onih koji bi hteli da mi pomognu na bilo koji nacin,nega procitaju sve do kraja...sorry

Meni je potreban samo naziv brenda (majca,pantalone,trenerka,cipele,patike,duks i td) sto nosi edward iz twilight-a...

Stvarno cu do neba biti zahvalan onom ko mi izadje u susret i pomogne mi ! Trazim stvarno po celom internetu sve sto mi pada na pamet,i uspeo sam nesto da iskopam :dance2:

Prvo i najkorisnije sam nasao na ovom linku (ovde se nalazi recimo sve tipa mesta gde se moze uzeti...ali je jako losa vest...da je vecina tih marki i mesta izbrisano sa sajta...tako da skoro da i ne znam koji je brend u pitanju)

Ne znam ko je radio blogspot,ali je uradio dobro...samo sto mi se cini da je zastarelo sve!

Edward Twilight Costumes Mostly Bella

ovde su prikazani svi artikli...ali je malo teze snaci se...jer ja nikad nisam kupovao na e-bayu ili amazonu...mozda ima neko slicno mesto,ali ja se u ovo ne razumem!

dakle...ovo trazim...bar naziv ove dukserice trenerke...pokusao sam vec preko imena da nadjem...edward hospital sweatshirt...

edward+hospital+sweatshirt.jpg (image)

stvarno mi zao ako me neko nije razumeo...ali da ponovim,da samo zelim nazive marki/brendova kostima iz filmova...i upared se izvinjavam ako sam vas malo umorio !

HVALA VAM PUNO OD SRCA :D

Pomoc mi je jako dobrodosla :yea:

bye bye...
 
Natrag
Top