pomoc u vezi joomla 1.5.15

Član
Učlanjen(a)
05.07.2010
Poruka
3
Pozdrav od Saleta iz Beograda ,nadam se da ima neko ko bi zaista znao da mi pomogne , naime moj problem je naizgled slozene vrste al kad se malo zagleda u dubinu velika nevolja poput uragana ,ukratko digao sam sajt u joomli 1.5 preko c panela , pa preko ftp menadjera takodje , al kako kod se okrenuo isti vrag je i dalje , nikako da nadjem de sam zabrljao ili je problem do hostinga to nikako da saznam , uglavnom moj problem je u tome sto nikako i nista neogu uploadovati na sajt niti putem joomla administacije niti putem c panela , moli vas pomazite ako boga znate , sajt je www.radio-belareka.com:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Pozdrav od Saleta iz Beograda ,nadam se da ima neko ko bi zaista znao da mi pomogne , naime moj problem je naizgled slozene vrste al kad se malo zagleda u dubinu velika nevolja poput uragana ,ukratko digao sam sajt u joomli 1.5 preko c panela , pa preko ftp menadjera takodje , al kako kod se okrenuo isti vrag je i dalje , nikako da nadjem de sam zabrljao ili je problem do hostinga to nikako da saznam , uglavnom moj problem je u tome sto nikako i nista neogu uploadovati na sajt niti putem joomla administacije niti putem c panela , moli vas pomazite ako boga znate , sajt je www.radio-belareka.com:yea:

Prvo mislim da si pogresio temu gde si ovo postavio, ali se nadam da ce neko od moderatora prebaciti temu u odgovarajucu.

Sad je pitanje za tebe kod kog provajdera si i da li su dobro podesili servere za joomla sistem, jer kod nekih to nije problem a kod nekih je problem. Akada se desi takav problem onda se mora podesiti "Permissions" u File Zili ili vec koji FTP nalog koristis, trebas podesiti na 755 kada se ubacuju fajlovi, ali da ne duzim vise o tome, lepo odes na sajt Joomla i tamo se registrujes, odes na forum za podrsku Srbije i tamo ce ti sigurno dogovoriti ili jednostavno pronadji temu za takav problem.

Zapamti kada dodajes nove komponente i module a preimenovao si Permissions na 755 moras ga posle vratiti kako je bio zbog sigurnosti sajta :) ili jednostavno kontaktiraj svog provajdera i neka oni rese problem :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2010
Poruka
4
Pozdrav od Saleta iz Beograda ,nadam se da ima neko ko bi zaista znao da mi pomogne , naime moj problem je naizgled slozene vrste al kad se malo zagleda u dubinu velika nevolja poput uragana ,ukratko digao sam sajt u joomli 1.5 preko c panela , pa preko ftp menadjera takodje , al kako kod se okrenuo isti vrag je i dalje , nikako da nadjem de sam zabrljao ili je problem do hostinga to nikako da saznam , uglavnom moj problem je u tome sto nikako i nista neogu uploadovati na sajt niti putem joomla administacije niti putem c panela , moli vas pomazite ako boga znate , sajt je www.radio-belareka.com:yea:

Ja ovo bi ti preporucio... Koristim i ja Joomla i radim tutorijale na youtube evo ti nekoliko tutorijala koji bi ti pomogli ... ali glej po redom... Ja mislim kad bi pratio ovo i vako da uradis i ovaj hosting da koristis ne bi bilo problema ;) A sad Tutoriajali :


YouTube - Joomla Tutorial - Making Free Website Part 1 (Watch on 1080 HD)

YouTube - Joomla Tutorial - Making Free Website Part 2 (Watch on 1080 HD)

YouTube - Joomla Tutorial - Making Free Website Part 3 (Watch On 1080 HD)

YouTube - Joomla Tutoria - Making Free Website Part 4 (Watch On 1080 HD)

Made by me :D
 
Natrag
Top