Pomoc u vezi e-maila!

Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
Mladji brat nije zapamtio svoj e-mail, i sada ne moze da se uloguje na fejs, a ne zeli da pravi novi zbog nekih igrica nije ni bitno :)
Uglavnom, da li neko moze da mi kaze kako da saznam to? Ili samo kada bih saznala e mail, znala bih i sve ostalo... Please help!!Hitno mi treba :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Ako je pristupao mejlu bar jednom u poslednjih 2-3 meseca i koristi mozilu (podrazumeva se da nije čišćen cashe), možda može da pogleda u History?
Bar kod mene može tako.
Za druge čitače: chrome, opera... nisam siguran
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
1. Ako je ikada poslao nekome poruku sa te mejl adrese, neka kontaktira tu osobu i pita kako mu glasi mejl adresa.
2. Ako je u pitanju Gmail nalog, pri kreiranju naloga, morao je da navede backup mejl adresu, tj. mejl adresu na koju ce biti poslata sifra za slucaj da je zaboravi. Pristupi backup mejl adresi i ocitaj podatke.
3. Na Fejsu, kada kliknes- Forgot your pass, pisace:
- Enter your email or phone number.

-
Enter your Facebook username.

-
Enter your name and a friend's name.


Kako ne znas email, probaj sa drugim opcijama.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
Sve sam probala, sakriven je mail na fejsu, pokusavam svaki dan da provalim,ali nece.. Bas sam u problemu. Jel moguce nekako hakovati fejs, ako znas sifru? :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Verovatno imas brata u listi prijatelja. Nadji njegov profil, idi na Info pa na mejl. Ili probaj ovo:

Kod:
[url=http://www.facebook.com/help/?faq=132243923516844#I-can%E2%80%99t-receive-the-email-to-reset-my-password,-because-I-no-longer-have-access-to-the-email-address-associated-with-my-account.]I can’t receive the email to reset my password, because I no longer have access to the email address associated with my account. - Facebook Help Center | Facebook[/url]
 
Natrag
Top