POMOC- Samsung sgh-j700v usb conekcija sa PC

Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
7
Problem je sledeci:
Cerka mi ima ovaj krs od samsunga,skida sa neta na PC muziku pa me smara da joj prebacujem u fon....
preko blututa to traje kao vecnost(sa najnovijim drajverima za blutut)..
sa USB kablom i sa diskom koji je dobila uz fon nemogu da vezem PC ,tacnije PC neprepoznaje memorisku karticu (1GIGA)
koristim Windows 7 OS i skidao sam more samsungovih PC Studia i nece pa nece.....???

Molim za pomoc CERKA me davi svaki dan
HVALAwacko2
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
da bi ti kompjuter video karticu ili telefon
treba da uradis sledece
da podesis telefon
ides u
podesavanja (settings -eng)
za tim
podesavanje telefona (phone settings -eng)
pa onda
USB podesavanja ( USB settings -eng)
i podesis
prostor za snimanje (mass storage -eng)

i tek sad povezes telefon i PC preko USB

dobices novi ikonicu u My Computer

to ti je tvoja memorisku karticu (1GIGA)

nadam se da ce ti ovo pomoci

srecno:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
7
hvala

Sve sto si mi napisao ja sam odradio kako treba
Dobio sam ikonu u My Computer i sad vidim memorisku karticu i sve u njoj
odabrao sam jedan folder i tu pokusao da stavim pesmu od 6mb,i sve pokazuje da je ok transfer ide brzo,racunar vidi tu pesmu na njenoj kartici
ALI TELEFON NE i sta sad ??????
molim te jos samo za ovu pomoc
HVALA:(
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
obavezno proveri da je u mp3 formatu i da pesma bude u folderu SOUNDS

srecno :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
Najpre bi trebali da krenemo od tehničkih specifikacija ovog Samsungovog modela - kada je u pitanju audio on može da reprodukuje fajlove koji su u formatu mp3,aac,amr i mid.S obzirom na činjenicu da je najzastupljeniji od njih mp3 najsigurnije je da se on i koristi.Postupak povezivanja ovog modela sa PC preko USB kabla je objašnjen i tu nemam ništa posebno da dodam,medjutim bilo bi najbolje formatirati karticu.Nakon formatiranja na kartici će po default-u biti kreirani folderi : Images,Music,Other files,Sounds i Videos.
Kada se telefon poveže sa računarom potrebno je voditi računa o tome da se odgovarajući fajlovi premeste u odgovarajuće foldere - konkretno mp3 fajlove,odnosno u ovom slučaju pesme,odnosno muziku ćete prebaciti u folder Music i telefon će ih sasvim sigurno "videti".Ako kasnije želite da muziku slušate preko plejera u telefonu potrebno je kreirati plejlistu i u nju jednostavno ubaciti odgovarajuće pesme sa memorijske kartice.Kod ovog modela postoji jedno ograničenje a to je da plejlista ( mogu se kreirati 4 plejliste ) može da sadrži najviše 30 fajlova,odnosno pesama.
Što se tiče prethodnog posta - naravno,pesme se mogu prebaciti i u folder Sounds,ali je uobičajeno da se u ovaj folder ubacuju zvuci koji će se koristiti kao zvono,tonovi upozorenja i slično koji takodje treba da budu u jednom od navedenih formata.
Pravilnim rasporedjivanjem fajlova po folderima u memorijskoj kartici olakšaćete sebi pristup njima i znaćete gde vam se šta nalazi.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top