Pomoc oko privatnosti na facebook-u

Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
Da li nekako mogu da podesim da niko ne moze da me doda za prijatelja na facebook profilu...? :(
Mozda uz pomoc nekog programa ili slicno? Ja sam vec probala u opcijama privatnosti i ne mogu da sklonim to dugme :/ Molim vas,hitno mi je potrebna pomoc... :vorred:

Zahvaljujem unapred smile3
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ovo hvala ti služi za to da pogledaš u donjem desnom uglu Privatnost (OPCIJE). Tu imaš sve.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Da li nekako mogu da podesim da niko ne moze da me doda za prijatelja na facebook profilu...? :(
Mozda uz pomoc nekog programa ili slicno? Ja sam vec probala u opcijama privatnosti i ne mogu da sklonim to dugme :/ Molim vas,hitno mi je potrebna pomoc... :vorred:

Zahvaljujem unapred smile3

To je nemoguce mozes da namestis samo da mogu da ti posalju prijatelji prijatelja inace to da ne moze niko da ti posalje zahtev to je nemoguce.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2011
Poruka
3
Teško, tj ne. Moglo je do skoro. Kao sto rece ulzsses, mogu samo prijatelji prijetelja. A i moyda je bolje tako. Zamisli da svi postavimo da nas niko ne dodaje. Fb ne bi vise imao smisla.
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Ne kapiram zasto zelis to da uradis..
ulysses je u pravu, mozes samo da podesis opciju friends of friends, tj. da zahteve mogu da ti salju prijatelji tvojih prijatelja.
Ono sto ti moze pomoci je da stavis neko drugo ime na profilu, ne drzis tvoju sliku..
Mozes da se 'izbacis' iz pretrage..
A ako postoji odredjena grupa ljudi koju ne zelis na FB-u, jednostavno ih blokiraj.
Mozda lupetam jer ne znam razloge, ali svejedno, nadam se da je moj post bio od pomoci. :)
Poz
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
362
:(

Hvala u svakom slucaju...

Znam da je pre moglo,nailazila sam na profile koji nemaju to dugme (add as a friend) , samo im se videla profil slika i ima i prezime ...
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Da, moglo je, ali su otklonili tu opciju kada su 'renovirali' fb. Ne znam zasto, ali tako je :)
 
Natrag
Top