pomoc oko pripreme za prijemni ispit za pravni falkultet

Član
Učlanjen(a)
29.03.2012
Poruka
10
jel moze neko da mi pomogne oko pripreme za prijemni,najvise mi treba pomoc za srpski oko gramatikei malo za knjizevnost!!! unapred hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
29.03.2012
Poruka
10
za srpski jezik oko gramatike jer sam zaboravila,a u srednjoj skoli nisam radila i treba mi pomoc ako zeli serbia forum da mi posalje prepricavanje nekih dela za koje nikad nisam citala u srednjoj skoli i neke sam cak zaboravila... jer u srednjoj skoli su mi se menjale profesorke srpskog i ova koja je dosla u trecoj godini kod nje samo radimo knjiz. ne gramatiku.... ?
 
Član
Učlanjen(a)
29.03.2012
Poruka
10
ja zelim da upisem pravni falkultet pa mi traze srpski za prijemni a sto se tice ustava i istorije za to mi ne treba pomoc... samo za srpski!!! :D
 
Član
Učlanjen(a)
29.03.2012
Poruka
10
hvala vam za link.... ali sto se prepricavanja tice ima mnogo... neke sam cak i zaboravila a neke ni ja sama nisam ni citala a neka dela nisam nikada ni radila u srednjoj skoli... poslacu vam kasnije sta mi tacno treba jer sad nemam vremena da vam pisem... u svakom slucaju HVALA za pomoc :D !!!!!!! pozz za sve
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
38
Ljudi, ja sam u pocetku htela ekonomski, ali sam odustala, sada sam krenula da se pripremam za pravni. Imam sve cetiri godine istorije, tu sam krenula prvu i zavrsila sam Staru Grcku, odlicno mi ide. Pocinjem polako Stari Rim. Iz srpskog sam krenula sa gramatikom, posto mi ona najmanje ide. Knjizevnost jako volim i u skoli i ovako van nje, da kazem citam od malena.
@borismiska za knjizevnost trazi po internetu, jedino tu mozes da nadjes ili da kupis knjizevnost za gimnaziju, jedna plava knjiga (deblja) od Caslava Djordjevica i Predraga Lucica. To je doba knjiga i ja uvek kad imam neku lektiru da procitam, ja procitam prvo lektiru, pa tek onda iz te knjige procitam o lektiri. Jer ne moze sve samo preko interneta i knjige iz knjizevnosti, mora da se procita. :bafghjd: yes3
 
Natrag
Top