Pomoc oko naziva filma!!!

Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Zdravo! Davno sam gledala ovaj film, bio je na TV Pinku 2006. godine. Ne znam kako se zove. Znam samo da se radi o nekoj zveri koja ubija i kontroliše ga neka žena. I znam da ta zver ulazi u zemlju kod nekog drveta. Sećam se jedne scene da su svi u crkvi i ulazi čovek. Kaže da mu je povređena žena. Na kraju se ispostavi da baš ta žena kontroliše tu životinji. Na kraju filma i ona ulazi u to drvo, uvlači je i umire. Valjda sam dobro objasnila. Mislim da glumi Žerar Depardje,ako se ne varam. Hvala unapred na pomoći!

Ako mislimo na isti onda je to ovaj film
Sleepy Hollow (1999)
Sleepy Hollow (1999) - IMDb

ali u njemu nema Depardje-a
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
1
Hvala! Jeste taj film. Mislila sam da se radi o nekoj zveri i da je francuski. Pomešala sam ga sa "Pakt sa vukovima". Hvala ti puno!
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2011
Poruka
1
Ako neko moze da mi pomogne oko naziva filma,bicu mu veoma zahvalna!!
Opis filma:Tinejdzeri su na kampovanju i dva tinejdzera su zaljubljena i koliko se ja secam bitna je neka slika koju ima devojka,slikala se kada je bila mala i slucajno na slici je i taj decko upao u kadar i onda se oni nesto posvadjaju koliko se ja secam i dalje ne znam nista u vezi filma,u stvari,:D znam da je ta devojka(tinejdzerka) plavusa,a da decko ima crnu kosu,valjda XD
U napred hvala!!!
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
1
Treba mi pomoc za naziv ovog filma

Radi se o dečaku i nekom negativcu, i kako su oni tako bežali od nekoga, i sećam se dela kad su bili kod nekih crnaca(muž i žena), i onda je taj lik primoravao klinca da ih ubije, i na kraju on umire ispod nekog drveta.

Ne znam nista vise, samo toga mogu da se setim :((((((
 
Natrag
Top