Pomoc oko msn-a igublenjen pasword

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
Molim vas izgubio sam pasword od mog mejla koji sam naprvio pre jos 4 godine pa sam skoro igubio pasword pa va najlepse molim da mi pomognete. ovo je moj mejl >>> seanboswell_666@hotmail.com <<< Molim vas da mi pomognete da pronadjm moj password od tog mejla jer mi je to password os i mejl od mnogih foruma najlepse vas molim da mi pognete da da to sredim ko mi nadje password dobija taj acount free!!!

probo sam i forgot your paswor i nece nikao niosta cak sam probavo neka 3 program da provvalim svo9ju lozinku nece nista neznan kao dlai neko zna neki nacin ili neki program koji je valjan toga da se provali moj password mnogo mi znaci ovo je moj password >>> seanboswell_666@hotmail.com <<<:cry::-x:thinking::stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Kada si ulazio u msn jesili cekirao zapamti moju lozinku?
 
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
rime brate jesam ali pazi...pa evo ceo dan se zezam sa tim i nikako da provalim koji mi mi je pasvord svasta sam vise isprobavo vise stavrno nemam zivaca i nerava za to stvrno mi potrebna pomoc oko tpga ako iko zna nek mi pomogne zaist mi je potreban taj pasword ko ga provali ja tom dajem svoj acoun da ga i on koristi slobdno nioje mi frka samo da mi kazetekoja mi je lozinka od od mog hotmaila >>> seanboswell_666@hotmail.com <<<
 
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
jao momci sta da vam kazem stavrno mi je potrebna pomoc da pronadjem svju liznku od mog mejla >>> seanboswell_666@hotmail.com <<< zaista mi je potrebana za neke forume de ima dosta postova ... ako neko oce da se potrudi hvala do neba!
 
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
pa brate mora da postoji neki hackerski program za to 100% mora da ima molim te mi ili ti ili neko od tvojih :poznanika ortaka ,prijtelja mora neko da zna caku kako se provaljuje hotmail password mora da ima nesto sigiran sam toliki svet i i internet mora da postoji postoji nesto originalno za to... Ja se vec zezam oko tog chuda vec 3 dana vise neznam sta da radim sa tim sve sam zivo izklikto i isprobo vise mi nije nije jasnio nista.... Sta da radim mora da postoji nekin nacin da mi neko pravali password od ovog mog mejla >>> seanboswell_666@hotmail.com <<<

HVALA SVIMA UNAPRED!
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
i ja mislim da ti nema pomoci xD

moj MSN trazi neke kolacice (tekstualne greske) xD
strasno... ali samo chat! :|
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
pa brate mora da postoji neki hackerski program za to 100% mora da ima molim te mi ili ti ili neko od tvojih :poznanika ortaka ,prijtelja mora neko da zna caku kako se provaljuje hotmail password mora da ima nesto sigiran sam toliki svet i i internet mora da postoji postoji nesto originalno za to... Ja se vec zezam oko tog chuda vec 3 dana vise neznam sta da radim sa tim sve sam zivo izklikto i isprobo vise mi nije nije jasnio nista.... Sta da radim mora da postoji nekin nacin da mi neko pravali password od ovog mog mejla >>> seanboswell_666@hotmail.com <<<

HVALA SVIMA UNAPRED!
A sta ako to nije u opste tvoj mejl,mejl imas vec cetiri godine i za toliko vremena nisi mogao da zapamtis lozinku.Ukoiko je mail tvoj prateci upustva na ovoj strani moci ces da povratis izgubljenu lozinku
Kod:
http://email.about.com/od/hotmailtips/qt/et_passwordlost.htm
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Nas princ odustao i pomoc potrazio na jednom drugom forumu sto potvrdjuje moju konstataciju da nije rec o njegovom mailu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top