pomoc oko laptopa

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
E ovako! Interesuje me da li mi moze ko pomoci sa "Toshiba Satellite L30-113" laptopom!
Ovako! Laptop jeste jaaaaaako los, tj. jedva da radi. Kad ga je moj matori odneo u servis rekli su da mu je procesor na izdisaju, ubacena mu je WIN 7 Ultimate 32bit i on bas lose funkcionise, pa sam mislio ubaciti WIN XP SP2 i probati ga malo rasteretiti! Problem je sto ne mogu da nadjem drivere za XP, pa bih vas zamolio ako moze ko da mi pomogne sa nekim linkovima ili cak stavise sa date neke savete, sugestije, predloge!
Dakle od drivera mi treba samo osnovno sta ide! Bios, LAN, Wlan, USB ili sta vec mu treba!
Unapred zahvalan svima!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Jovane111YU probaj ovde:
Kod:
[url]http://torrentz.eu/search?q=toshiba+drivers[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Kod:
[url]http://www.toshiba.eu/innovation/jsp/supportMyProduct.do?service=EU[/url]
U desnom uglu imas select product, izaberi family satellite, dole l30, i na kraju oznaka 113, izaberi xp os i imas sve drajvere tu
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
...i promeni servisera! Pazi, rekli procesor na izdisaju!? Kojim li su to instrumentom zaključili, živo me interesuje!?! Pa nije to motor da je prešao 500.000km pa produvao ili šta? Troši ulje, ne pali po hladnom... I nazivaju sebe "servisom"?!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.763
...i promeni servisera! Pazi, rekli procesor na izdisaju!? Kojim li su to instrumentom zaključili, živo me interesuje!?! Pa nije to motor da je prešao 500.000km pa produvao ili šta? Troši ulje, ne pali po hladnom... I nazivaju sebe "servisom"?!


E svaka ti cast za odgovor:D
 
Učlanjen(a)
20.01.2014
Poruka
1
Moze savet, imam problem na laptopu Aceru radila sam nesto i nisam videla da je baterija ispraznjena pa se iskljucio dok sam radila. Stavila sam ga na punjac i ukljucila i od tada mi na znaku baterije stoji crveni x. Zna li neko sta to znaci?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
To je znak da nema napajanja.Ili adapter nije dobro prikljucen ili nije dobar.
 
Natrag
Top