Pomoc oko kupovine stampaca

Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
Potreban mi je savet oko kupovine stampca za sestrin hobi-posao da ga tako nazovem.
Naime sestra u slobodno vreme kada ima posla i ponuda slika svadbe,krstenja,rodjendane i razne proslave itd.
Esad posto voli da slika i to joj ide od ruke pocela je da radi sama pozivnice sa te dogadjaje,
ali posto nema stampac pitala me da li ima da se kupi stampac koji bi stampao deblji papir kao karton ili nesto slicno kao sto su te pozivnice deblje?
Dali ima neki stampac koji ne savija papir kada uvlaci za stampu ?
Jer je probala od drugarice na Hp deskjet-1510 i papir ide od gore i kada proba da uvuce sklizne i zaglavi se jer mora da ga savije.
To je probala sa nekim masnim debljim kao plastificiranim papirom.
Pa kontam da li mozda ima stampac koji uvlaci ravno da stampa i izlazi na drugu stranu ili vrati unazad isto to ?
Budzet joj je 100-130 evra.
Svaka pomoc dobro dosla.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
Zaboravi bilo kakav kucni stampac u toj ceni , za taj posao, Svi ti stampaci stizu sa tzv, radnim tonerom/cartide-om, koji je napunjen oko 30% .
Brzo ces istrositi sadrzaj tog tonera, a nov kosta vise nego ceo stampac.
Dogovor sa stamparijom je jeftiniji na duze staze.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
Hvala drug na savetima.
A i kolegi iznad na predlozima.
Da ne duzim bez veze,
jos jednom li postoji stampač koji uvlači papir od dole i na drugu stranu vodoravno da izlazi? Da ne savija papir od gore na dole..to je mozda varijanta da pokusa ako takav tip stampaca postoji do neke prihvatljive cene.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
@jolemisa
Hvala drug,pogledacu.
mislim da ce morati da se izdvoji malo vise para za tako nešto.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Natrag
Top