pomoc oko izbora routera

Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
3
posto se ne razumem bas oko wireless-a da li moze neko da mi pomogne oko izbora routera?
Treba mi neki router koji se povezuje na spolju antenu ( od 24db), da hvata signal i posle da ga salje na router ( TP-LINK tl-wr741nd) koji ce posle preko wireless-a da mi siri signal na celu kucu.

izbor mi je oko :
[h=1]OvisLink Wireless Access Point WL-1120 [/h]TP-LINK TL-WA5110G

TP-link TL-WA501G.
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
posto se ne razumem bas oko wireless-a da li moze neko da mi pomogne oko izbora routera?
Treba mi neki router koji se povezuje na spolju antenu ( od 24db), da hvata signal i posle da ga salje na router ( TP-LINK tl-wr741nd) koji ce posle preko wireless-a da mi siri signal na celu kucu.

izbor mi je oko :
OvisLink Wireless Access Point WL-1120

TP-LINK TL-WA5110G

TP-link TL-WA501G.

kako ti pises ovde ti nebi hteo da bude kabal izmedju ta 2 rutera?
javi mi se ovde http://serbianforum.org/internet/185930-wireless-internet-pitanja-i-odgovori.html
videcemo dalje kada mi ovo odgovoris!
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542

za te pare batice ima da ti napravim mrezu sa 3 rutera u 300m2 da ti radi kao sat.i komsije da hvataju signal :) !!!!!
netreba njemu ruter sa kontrolom protoka i sa svim tim blokadama i zabranama koliko sam ja skontao.
ovakav ruter nije jednostavno naci i treba gledati nesto normalno jeftinije a da zavrsi posao.
taj ruter je extra samo ne vidim svrhu koriscenja takvog rutera ako ti ne trrebaju te njegove napredne funkcije jer je ovo profi ruter sa kontrolom protoka itd.
 
Natrag
Top