Pomoc oko interneta!!!

Član
Učlanjen(a)
20.06.2013
Poruka
1
Pozdrav svima, pokusacu da vam objasnim kakav je problem. Pa ako neko moze da pomogne bilo bi super. Ovako...Pre jedno mesec dann uzela sam SBB internet. Sve je bilo OK jedno vreme, onda je stalno poceo da nestaje i da nema po 2-3 dana. Dolazili su ljudi i svaki put popravljali. E sad, zadnji put mi se desilo da nestane. Mogla sam da hvatam net na mobu ali nisam mogla na kompu. Kad su dolazili ovai iz SBBa da vide sta je rekli su mi da je mozda crkla mrezna kartica na kompu. Medjutim posle dva-tri sata internet se sam pojavio. I jos nesto se desava, npr komp je ukljucen i imam net, medjutim ako iskljucim komp i kasnije ponovo ukljucim net nema. I tako sve dok ne restartujem komp, a mozda se ni tad ne pojavi. E sad me zanima, da li je ceo problem do mene ili do SBB-a? Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
pa vjerovatno je do mrezne karte ili je samo softver u pitanju, mozes poceti od reinstaliranja mreznog drajvera, ako to ne rijesi problem, onda probaj naci neku mreznu kartu (pozajmi od prijatelja ako neko ima) pa isprobaj
 
Natrag
Top