pomoc oko 2. windows-a!!! please!!!

Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
18
ljudi , moze pomoc please! imam windows 7 x64, i jedan program, koji mi treba da instaliram ne radi na 64-oj verziji. Da li mogu nesto da uradim? da li mogu da imam 2 windows-a , jedan XP npr. i to 32 bitni , a da mi na drugom Hard disku ostane 7 ica 64 bitna??? kako se to radi? poenta je da ne smem da brisem ovu 7 icu, a taj program koji ne radi na njoj mi je potreban! :( pomoc please!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
na c particiji ti mora ostati ta sedmica, a na drugu mozes instalirati xp. a zasto ne namjestis kompatibilnost tog programa na xp. desni klik na ikonu i odmah ispod open imas opciju otkloni poteskoce sa kompatibilnoscu. mozes namjestiti za xp ili vistu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Slažem se sa crysisom prvo probaj kompatibiliti mode stavit na xp ili vistu ako onda program nece radit onda idi stavljat xp na drugu particiju i pri paljenju ces dobit dual boot odabir i onda odaberes w7 ili xp


Ima jos jedna fora a to je da na w7 instaliras virtual pc (znaci instaliras program virtual pc stavis na njega xp i instaliras program nakon toga pokrenes program i radis preko njega) ako ti se neda za**bavat sa dual bootom
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
11
ja zato imam 3 sistema na jednom hardu od 80G i nemam problema dali ce neki program da radi ili nece xp windows 7 i wista64
 
Natrag
Top