Pomoc Office 2007

Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
6
Ljudi desio mi se neverovatan problem sve je bilo OK do juce krenem da otvorim neki tekst u Wordu i iskoci mi obavestenje da nemam dovoljno slobodnog prostora na disku za pokretanje Worda a imam ga i previse. To nije samo problem sa Wordom nego i sa drugim Office alatima. Ako neko zna sta je nak pomogne da ne moram ponovo Windows da menjam posto sam sve pokusao. Hvala pozzzz!!!
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Stavi screenshot poruke pri grešci.
Meni se slična poruka javi ako nešto zabrljam na nekom makrou. (Prijavi mi da nema dovoljno rama za nastavak rada :) )
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
6
Stavi screenshot poruke pri grešci.
Meni se slična poruka javi ako nešto zabrljam na nekom makrou. (Prijavi mi da nema dovoljno rama za nastavak rada :) )



Brate iskoci mi prozor pise Microsoft Office Word 12.0
I onda poruka koja ovako glasi: There is not enough memory or disk space to run Word.
I imam ponudjenu opciju OK!!
I to je to!!
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
verovatno imaš neki makro ili anomaliju koji se startuje iz normal.dot fajla
preimenuj taj fajl, npr. normal_old.dot i startuj onda word.
normal.dot nađi uz pomoć search opcije, na različitim os se nalazi na različitim mestima.

na xp-u se nalazi na:
C:\Documents and Settings\username\Application Data\Microsoft\Templates

- ako to ne pomogne onda isprazni office startup folder.
on je u xp-u na lokaciji:
C:\Documents and Settings\username\Application Data\Microsoft\Word\Startup

na 7-ici se verovatno nalazi na sličnim lokacijama tipa c:\users\username\....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Ljudi desio mi se neverovatan problem sve je bilo OK do juce krenem da otvorim neki tekst u Wordu i iskoci mi obavestenje da nemam dovoljno slobodnog prostora na disku za pokretanje Worda a imam ga i previse. To nije samo problem sa Wordom nego i sa drugim Office alatima. Ako neko zna sta je nak pomogne da ne moram ponovo Windows da menjam posto sam sve pokusao. Hvala pozzzz!!!
Pokušaj ovako:
Clear your TEMP folder. With all programs closed, click Start and type in %TEMP% <enter> in the Run box. Use CTRL+A to Select All, then hold the SHIFT key down and hit DEL and confirm
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
6
Ljudi hvala vam u svakom slucaju ali opet je sve isto tako da cu bas biti primoran na novi Windows!!!
 
Učlanjen(a)
21.06.2012
Poruka
73
ako bi netko mogao pomoći stvarno neznam gdje griješim
video na yt-word
uradim prema gore navedenom videu da mi numerira od 3 strane
i numerira ono 3 stranu stavim ono od 3 strane i stoji dole broj 1...
ali sve ostale stranice iza broja 1 nema nijednog broja.
znači krenem numerirati od 3 stranice i tu se postavi broj 1 ,a sve ostale stranice nema brojeva tih stranica gdje zeznem stvar?:gl_sigh::assassin:
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
@ jopajopa

Ako zelimo izvrsiti numeraciju strana i to tako da npr. numeracija krece ne od prve stranice nego npr. od 3. a da ona nosi broj 1.

Dovedemo kursor ispred pocetka teksta na 3. stranici.

Page Layout – Breaks – Continious –

Insert – Footer – Edit Footer – klik gore u meniju na – Link to Previous

Page number – odabrati u meniju gdje da bude broj stranice

Na stranici 3 ce se pojaviti broj – 3

Page number - Format Page Numbers…

U Page number Format – dole u Page numbering odabrati – Start at – 1 – OK.

Sada ce stranica 3 imati broj 1.
 
Natrag
Top