Pogledajte Beograd iz ptičje perspektive

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Pogledajte Beograd iz ptičje perspektive






Na snimku koji je napravljen pomoću helikoptera na daljinsko upravljanje imate priliku da pogledate najlepše delove Beograda iz vazduha. Autor je Dragan Trifunović, a video je nastao kao rezultat nekoliko projekata.


286420_beogradjutjub_ff.jpg



- Tokom perioda od skoro dve godine, ja sam za razne potrebe i razne klijente snimao lokacije po gradu i sada sam rešio da iskoristim najlepše kadrove i izmontiram kratki film o Beogradu - rekao je za "Blic onlajn" autor video snimka.

U kratkom filmu, koji je postao popularan na "Jutjubu", možete videti znamenitosti Beograda snimljene sa različite visine u visokoj rezoluciji.

Želja mi je bila da prikažem svoj grad na što lepši način, da ga Beograđani ali i stranci vide iz nesvakidašnjih uglova. Mislim da bi turistički savez iz ovoga mogao da dobije neke nove ideje za predstavljanje Beograda i Srbije ubuduće - rekao je Dragan Trifunović.

Kamera je postavljena na specijalnom helikopteru ili avionu na daljinsko upravljanje, a video linkom se na zemlji prati ono što kamera, koja može da se pozicionira pod bilo kojim uglom, snima iz vazduha.


Pogledajte snimak Beograda iz vazduha:





Izvor:
Blic.rs
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top