Pogled iz kabine vozila?

Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Poslije silnih muka sam uspio instalisati na novi telefonistalisati "iGO_Israel_9.6.29.636868". i sada ga prilagođavam. Na početku sam mislio da je ovo verzija MyWay jer tako piše i na ikonici i pri pokretanju. Međutim u samom programu, na opciji "O programu" piše da je to Primo software.
Šta je od toga tačno?
Imam još dva problemčića:
- Neće da mi prikazuje ograničenja brzine u realnom vremenu
- Mogu li podesiti da pogled bude iz kokpita ("iz 1. lica") a ne kao da gledam auto iz vazduha. Razlog je kad sam negdje u gradu i kad su uličice zbijene prosto ne mogu da vidim u koju ulicu treba da skrenem?
Hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
čim prekoračiš brzinu rećiće ti da si prekoračio. a treba i da pratiš znakove na putu jer su oni merodavniji od onog što piše u navigaciji. u podešavanjima mape staviš tačka posmatranja -nisko. probaj neki skin da ubaciš , dimka, gjak, doupas
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Naročito ako su mape Tomtom treba se više osloniti na znakove na putu. Dosta ima pogrešnih ograničenja u njima. Što toga tiče, Here ima vidno bolje informacije. Bar za Balkan.
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Ma naravno da se oslanjam na znakove, ali nekad mi zatreba i informacija sa navigacije, ako sam zaboravio koje je bilo ograničenje. Na starom telefonu mi je to radilo, i to je bilo izuzetno precizno.
Što se tiče pogleda, pokušao sam sa svim opcijama, (nisko, i sl.). Ostaje mi da pokušam da skin promijenim.
 
Natrag
Top