Podmlađivanje spaljivanjem lica?!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
18. 05. 2010. 15:14h| Vestionline

Podmlađivanje spaljivanjem lica?!

Patnjama za lepotu i borbu protiv starenja nikad kraja, a najnoviji trend po mnogima prelazi sve granice dobrog ukusa jer sat i pol bolnog tretmana za koji treba izdvojiti četiri hiljade funti uključuje spaljivanje lica.

62774_spaljivanjemlicadesetgodinamladegizgledaslika171967_f.jpg

Su Kerol posle tretmana : Spaljena, ali sretna

Iako bi sama pomisao na takav tretman mnoge istog trenutka sprečila da se podvrgnu bolnom postupku, pobornike mladolikog izgleda i nakon 50. ništa ne može sprečiti. Među njima se našla i Su Kerol.

"Možda će neki misliti da sam tašta pa čak i glupa, ali ja sam svesna da nikada više neću izgledati kao da mi je 30, pa čak ni 40 godina. Ali radije ću izgledati kao da mi je 50 nego 56 godina", objašnjava Su kojoj je svaka nova bora na licu nova noćna mora.

Nezadovoljna odrazom u ogledalu uputila se u kliniku "Freedomhealth" dr Liju Garetu, koji joj je je odmah preporučio učinkoviti tretman uklanjanja stare kože, tzv. "Micro Laser Resurfacing."

"Tek kada je tretman počeo, osetila sam nervozu. Nisam mogla da vidim šta radi, ali osetila sam miris izgorene kože i shvatila da je reč o mom licu", priča Su sa zgražanjem, dodajući da bi radije da joj nakon postupka nije dao ogledalo s obzirom na to da je na mestu gde joj je bilo lice ugledala opečeno tkivo koje je krvarilo.

Ali posle dve nedelje proklinjanja, Su Kerol zadovoljno je zaključila da je njena nova koža ružičasta i glatka baš kao što je i priželjkivala, pa je i više nego spremna da ponovi celi postupak ako bude potrebno.
 
Natrag
Top