Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
107
Dobar dan.

Nisam mogao naci sa pretragom, em nisam znao kako da trazim em mi nije dalo rezultate pa rekoh da upitam.

Mene zanima postoji li plejer za pjesme u koji ubacim popis (ime pjeseme-izvodac) pa da mi plejer to pronade na internetu i odsvira.
Recimo nekakav program koji sa moje liste (mojalista.txt) pretrazuje youtube pa daje linkove ili tome nesto slicno.
Mozda recimo torrent program u koji ubacim ime izvodaca-naziv pjesme pa mi on skine sa interneta na racunalo.
Ukratko , imam listu pjesama u txt dokumentu sa koje bih htio pronaci pjesme na internetu a da nemoram rucno jednu po jednu unositi u youtube, konvertirati u mp3 pa onda download na racunalo.

Neznam jesam li uopce dobro objasnio, a valjda jesam.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
... plejer za pjesme u koji ubacim popis (ime pjeseme-izvodac) pa da mi plejer to pronade na internetu i odsvira.
... program koji sa moje liste (mojalista.txt) pretrazuje youtube pa daje linkove...
... torrent program u koji ubacim ime izvodaca-naziv pjesme pa mi on skine sa interneta...
...
... imam listu pjesama u txt dokumentu sa koje bih htio pronaci pjesme na internetu a da nemoram rucno jednu po jednu unositi u youtube, konvertirati u mp3 pa onda download na racunalo.

To je dosta specifićnih zahteva za jedam plejer.
Ne znam za plejer koji bi to sve ispunio, ali možeš početi pretragu interneta sa npr. "youtube player".

BTW, u linux-u bi se tako nešto možda moglo postići kombinovanjem nekoliko komandi (lynx, youtube-dl, ffmpeg,...)?
 
Natrag
Top