pitanje za admine foruma ili moderatore

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
zasto forum nema mogucnost pokazivanja slova "ĆČĐ?" nego pokazuje neki bezveze kod pa ako neka rec ima povezana dva slova tesko da moze da se protumaci o cemu se radi u toj reci molim admine ili da instaliraju font sa ovim slovima ili da stave zabranu na kucanje tekstova sa tim znakovima hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
Nisam ni admin ni moderator ali koliko ja mogu da primetim to do foruma nije. Pogledaj na bilo kojoj stranici pa i u tvom postu da pokazuje sva slova(čćžšđČĆŽŠĐ).
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
Nisam ni admin ni moderator ali koliko ja mogu da primetim to do foruma nije. Pogledaj na bilo kojoj stranici pa i u tvom postu da pokazuje sva slova(č?‡žš?‘?Œ?†Ž?*Đ).

el tebi pokazuje normalno vidis slova ili vidis ovo izbutano ovako posto u kom god brovseru da sam pokusao ta slova mi nepokazuje vec mi pokazuje neki kod probao sam sledece brovsere "opera 10.20 ; mozila 3,nesto; google chrome; apple safaty; internet explorer" i u nijednom od ova 5 brovsera meni nepokazuje kako treba slova "dz; dj; sh; ch i cj" ako i tebi pokazuje znakove umesto slova onda je to do foruma verovatno treba admin da instalira cirilicna slova
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
el tebi pokazuje normalno vidis slova ili vidis ovo izbutano ovako posto u kom god brovseru da sam pokusao ta slova mi nepokazuje vec mi pokazuje neki kod probao sam sledece brovsere "opera 10.20 ; mozila 3,nesto; google chrome; apple safaty; internet explorer" i u nijednom od ova 5 brovsera meni nepokazuje kako treba slova "dz; dj; sh; ch i cj" ako i tebi pokazuje znakove umesto slova onda je to do foruma verovatno treba admin da instalira cirilicna slova

Ne, to nije do Foruma. Idi na upravljačku ploču > regionalne i jezičke odredice, i tamo to sredi.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Ovaj problem oce da se desi ako si odabrao engleski jezik dole levo u padajucem meniju. S obzirom da je Srpski svima po defaultu a da ti nista nisi dirao i sada je ok, mogu samo da zakljucim da je problem bio do tebe.
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
Ovaj problem oce da se desi ako si odabrao engleski jezik dole levo u padajucem meniju. S obzirom da je Srpski svima po defaultu a da ti nista nisi dirao i sada je ok, mogu samo da zakljucim da je problem bio do tebe.

e to bre sto nekazes da je to u pitanju hvala na uputstvu sad radi savrseno pozz
 
Natrag
Top