pitanje oko drivera...

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Da li mi moze ko pomoci oko dovnloada nekih drivera na laptop...
U pitanju je "Toshiba Satellite L30-113" tako pise ispod laptopa na nekom papiru,a program CPU-Z izbacuje da je model "Toshiba Satellite L30"...
Ja sam ih trazio ali ne mogu direktno da nadjem bas taj model nego sve nesto okolo mi izbacuje modele... (L25,L35,L45,L300...)
Ne znam gde bih vise mogao da ih trazim pa bi mi zato dobrodosla pomoc.Bilo kakva... Da li neki link za download osnovnih drivera,ili neki predlog za download nekih programa koji ocitavaju drivere u kompu,da li neke univerzalne drivere da ubacim u komp.Bilo sta...
Pomocicu koliko god bude trebalo,tj. koliko god budem znao da vam pomognem za neke informacije... Od drivera mi trebaju samo za NET,driver za WLAN,za maticnu ili kako se to vec zove,za grafiku ako ima taj driver i za usb... Po zelji bi bili driveri za xp,al moze i win 7.

:???: :dont-know:

UNAPRED MNOOOOGO ZAHVALAN SVIMA...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Ukucaj u polju za pretragu ovde na forumu -DriverPack solution 12.3 full-,udji na temu sa istim naslovom,i dalje ces se snaci sam.pozz
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
Пробај овим Toshiba PC Diagnostic Tool програмом да ти бар укаже који је драјвер у питању као што је на овој слици онде где пише Network

HTD16036E0000R011900010607560912.png



Toshiba PC Diagnostic Tool
Kod:
http://support1.toshiba-tro.de/tedd-files2/0/pcdt-en-20080616122008.zip
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Toshiba ima odredjene modele namenjen odredjenim trzistima pa drivere mozes naci na zemlji iz koje je uvezen ili ako je kupljen kod nas na nasem sajtu Toshibe. Mislim da ako nisi siguran za model da imas i pretragu preko serijskog broja. Bolje skini sajtove sa sajta proizvodjaca, jer ce biti azurirane verzije, naravno ako i dalje imaju podrsku za taj model ili sa sajtova proizvodjaca komponenti jer ces tako imati novije drivere, namenjene bas tim komponentama.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Evo ti link, samo odaberi koji model laptopa, meni nudi bas tvoj model:
Kod:
http://www.toshiba.eu/innovation/jsp/supportMyProduct.do?service=EU
Cudno mi je kako nisi mogao da nadjes?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top