Pitanje dana

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Postavite pitanje koje vas danas tangira. Ako dobijete odgovor od nekoga dobro, a ako ne opet dobro, bar ste postavili pitanje i... olakšali dušu!

Evo mog pitanja za danas: Da li će Klintonova mirnije spavati zbog uspješno održane parade ponosa u Beogradu?
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Hoće Jurivaka!
Ako pročita Pyc-ov odgovor u temi Dobro jutro (od jutros)!
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nema na čemu Jurivaka! Tebi želim da mirno spavaš!yes3

Moje pitanje je...

Kakva je ovo sveukupna zavera? Parada, utakmica...
Šta je sledeće?:dntknw:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Evo mog pitanja za danas: Da li će Klintonova mirnije spavati zbog uspješno održane parade ponosa u Beogradu?

Boli nju uvo za 500 pedera u Srbiji,kao i za par miliona ljudi... Njen muž nas je bombardovao (ovim ne kažem da je on jedini krivac ili jedini vodja tog zločina),pa je zaštićena ovde k'o beli medved! Takvi kao ona i njoj slični nemaju savesti,pa i nema šta da ih muči i da im ne da da spavaju...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ispravka netačnog navoda.

254MEDVJED.gif


Mada spada u ugrožene vrste bijeli ili polarni medvjed (Ursus Maritimus) nije taj zbog kojeg se Srbi služe uzrečicom "zaštićen kao medvjed". Jer, ako ćemo pravo, kakve veze Srbi imaju sa bijelim međedima? "Krivac" za ovu uzrečicu je mrki evropski medvjed (Ursus Arctos Arctos) ili tačnije njegova podvrsta Ursus Arctos Bugojanus, koji je zbog potrebe imperatora Josephus Brosus Titusa (1892 - 1980) i njegove strasti za lovom bio uzgajan u planinama oko Bugojna i zaštićen zakonom. Imperator Titus je vladao u periodu 1945 - 1980 i često je sam ili sa drugim imperatorima koji su dolazili u posjetu njegovom feudu, Socijalističkoj Federativnoj Republici Jugoslaviji, lovio ove međede. Na fotogrfiji lijevo ga vidimo sa jednim ustreljenim primjerkom, a na desnoj fotografiji je u društvu imperatora Leonida Iljiča Brežnjeva, Generalnog sekretara komunističke partije Sovjetskog Saveza. Scena je iz lova na međede.

90200_lov.jpg
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
U kontakstu ovih prethodnih pisanija, moje pitanje za danas bi glasilo: Da li bi nam i danas bolje bilo da imamo jednog lovca na medvjede, nego lovca na američku naklonost?
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
U kontakstu ovih prethodnih pisanija, moje pitanje za danas bi glasilo: Da li bi nam i danas bolje bilo da imamo jednog lovca na medvjede, nego lovca na američku naklonost?

Danas bi nam najbolje bilo da se dozovemo pameti! Od ove dve gore navedene opcije - ne znam koja je gora:
prva - nastavak posla koje je započela NDH,ili
druga - izvin'te što ste nas poklali... :-x

Biram opciju nacionalne svesti i sloge! Svaka druga otpada!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pošto otpada solucija da ćemo sami doći do pameti:stupid:
Ostaje druga mogućnost - UTERAĆE NAM JE!
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pošto otpada solucija da ćemo sami doći do pameti:stupid:
Ostaje druga mogućnost - UTERAĆE NAM JE!

Imamo mi pameti,ali se nalazimo na šupljem brodu bez kormilara! Nema nikoga da organizuje krpljenje broda,a voda nadire sve više! Poslednjih godina su se menjali kormilari,ali izgleda da je jedino što su uspeli da učine to da dobiju sopstveni čamac za spasavanje i da odu...
Možda mi i nismo na moru kao što mislimo! Možda smo u nekom bazenčiću u parku,a našim brodom daljinski rukuje dete nekog bogataša! Kad mu dosade manevri - ili će nas potopiti ili poneti kući...
 
Natrag
Top