pitanja I problem na 9810

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
2
Ovako imam bb 9810 e sada, kad ga konektujem na njegov net, radi mi sve osim facebook-a koji radi tek kad se konektuje na wi fi, e sada ja ga konektujem na gpsr net I srfujem I zaklopim I zakljucam I onda kad ga otvorim I pom na mesanger da udjem pise da mi nije konekotvan na net I moram da vadim bateriju I da ga palim ponovo da bi mi radio, moze li pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2013
Poruka
2
I onda kad ga otvorim I pom na mesanger da udjem pise da mi nije konekotvan na net I moram da vadim bateriju I da ga palim ponovo da bi mi radio, moze li pomoc
Jel mozes ovo malo da pojasnis? Sta je "I pom na mesanger da udjem"?
U sustini, po ovome sto sam uspeo da nekako skapiram iz tvog posta, nemas BIS uslugu. Ona kosta oko 1200 mesecno (100 din gore-dole), pozovi svog operatera za vise informacija. Onda ce ti sve raditi perfektno. Ako ipak neces da placas BIS uslugu, onda moras uz pomoc "stapa i kanapa". A to je malo poduza prica. Ako znas engleski na netu ima finih tutorijala za to. Ukratko, skines tzv. Anworm Service Books, njih ubacis u telefon i onda ce nekako i da radi. Gotovo ni jedan mesindzer i dalje nece da radi (ni na gprs ni na wifi). Neki programi ce raditi preko gprs, neki ce traziti wifi, a neki nece nikako. Za pocetak, pre nego sto krenes u celu tu avanturu sa Service Books, idi u Options>Advanced Settings>TCP/IP i tu ukucaj podesavanja (APN, username, password), to isto mozes da nadjes u zavisnosti od operatera koji koristis.
 
Natrag
Top