Pismene izjave osiguranika osiguravajucih društava

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
33
Pismene izjave osiguranika osiguravajucih društava

Pešak ocito nije znao u kom pravcu želi da ide pa sam ga pregazio...
Danas Vam pišem prvi i poslednji put i ako mi ne odgovorite, opet ću Vam pisati...
Moj sin nije srušio tu zenu. On je samo pored nje prošao, a ona je od promaje pala...
Pošto sam navrsio četrdeset godina, zaspao sam za volanom...
Drugo vozilo je udarilo u moje a da mi nije prethodno najavilo svoju nameru...
I pre nego što sam ga udario bio sam uveren da taj starac nikada neće stići na drugu stranu ulice...

Na nekim mestima je u medjuvremenu pao sneg. Put je zbog toga mestimično bio stvarno klizav. Pokušao sam da zakočim. Borio sam se koliko god sam mogao, ali nije pomoglo. Udario sam u ogradu i ostao besvestan. Tu je bio kraj mojoj svesti...
Pregazio sam čoveka. On je priznao svoju krivicu posto mu se to već jednom dogodilo...
Na kraju sam živaca i borim se sa teskim kastritisom...

Kada sam došao kući, greskom sam skrenuo na pogrešni kolski prilaz i udario u drvo koje na tom mestu kod mene ne stoji...
Izmedju ostalog, pre moje prve saobraćajne nezgode i posle moje poslednje saobraćajne nezgode nisam imao nikakvih saobraćajnih nezgoda...
Na raskrsnici sam imao nepredvidjeni napad daltonizma...

Ne znam ko mi je ukrao novčanik, s obzirom da niko od moje rodbine nije bio u blizini...
Izašao sam na put, odjednom je i sleva i zdesna naislo puno vozila, nisam znao kuda bih i tada su me udarili sa svih strana...
Vasi argumenti su stvarno slabi. Za takve mućke i izgovore morate tražiti veću budalu, a to teško da ćete naći...
Policijsko vozilo mi je dalo signal da se zaustavim . Ja sam našao stub i zaustavio se...
Prihode od gajenja stoke vise nemamo. Smrću moga supruga sva stoka je otišla sa imanja...
Kada sam hteo da pritisnem kočnicu, iste više nije bilo...
Nije mi potrebno životno osiguranje. Želim da svi budu stvarno tužni kada umrem...
Moje vozilo je jednostavno išlo samo pravo, sto u krivini neminovno dovodi do sletanja sa puta...
Vozio sam unazad niz strmi put, probio sam ogradu i udario u kuću.
Jednostavno se nisam mogao setiti gde je kočnica...
Nasa vozila su se sudarila tačno u trenutku kada su se srela...
Sve račune koje dobijem ne platim odmah jer za to nemam novaca, nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojeg početkom svakog meseca zavezanih očiju izvucem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok ne budete izvučeni...

Na žalost moj otac je podlegao svojoj strasti za lovom, zamenili su ga sa divljom svinjom i upucali ga...
Odmah posle smrti moga supruga postala sam udovica...
Udario sam sa svojim vozilom o odbojnik na putu, okrenuo sam se na krov i tada sam izgubio kontrolu nad vozilom...
Velikom brzinom mi se približavala bandera. Pokušao sam je cik-cak vožnjom izbeci, ali me je ipak pogodila u hladnjak...
Nevidljivo vozilo je došlo niotkud, udarilo u mene i nestalo bez traga...

Čitav dan sam kupovao biljke. Kada sam došao do raskrsnice odjednom mi je izrastao grm pred ocima pa nisam video drugo vozilo...
Kada sam htio da udarim muvu, zakačio sam banderu...
Vidio sam kako njegovo tužno lice polako proleće ispred mene pre nego sto mi je gospodin pao na krov...

Vozio sam se normalno putem kada sam osetio potrebu da idem u WC. Zaustavio sam se uz ivičnjak i krenuo u obližnji grm. Kada sam skinuo pantalone, protivnik me je od pozadi udario bagerom.
Konj je presao preko kolovoza bez da se prethodno uveri da to može uciniti bez opasnosti za druge učesnike u saobracaju...

Bio sam tesko bolestan i dva puta sam skoro umro pa bi mi zato mogli platiti bar pola osigurane svote za slučaj smrti...
Posto više ne zivim sa svojim suprugom, molim Vas da pošaljete Vaseg zastupnika da navrati...

Da li supruga moram prvo ubiti prije nego sto mi isplatite novac
Odmakao sam se od ivice puta, bacio pogled na moju taštu i sleteo u kanal...

Posle razvoda od moga supruga svako opštenje preuzeo je moj advokat.

Pešak je odjednom sisao sa trotoara i bez reči nestao ispod mog vozila...

Morala sam ispuniti toliko obrazaca da bi mi skoro bilo draže da moj dragi suprug uopste nije preminuo...
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Posle razvoda od moga supruga svako opštenje preuzeo je moj advokat.

Pešak je odjednom sisao sa trotoara i bez reči nestao ispod mog vozila...

Morala sam ispuniti toliko obrazaca da bi mi skoro bilo draže da moj dragi suprug uopste nije preminuo...
hahaha ova tri su hit
 
Natrag
Top