Petogodišnjak ubio aligatora od 360 kilograma

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Petogodišnjak ubio aligatora od 360 kilograma


Jedan petogodišnji dečak iz Teksasa je sačmarom ustrelio aligatora dugog preko 3.5 metara, prenosi "Dejli telegraf".

aligator-vikipedija-x.jpg


Sajmon Hjuz je išao u lov sa svojim ocem, kada su naišli na ogromnog reptila.

Dečak se ni na trenutak nije uplašio, već je bez oklevanja uzeo svoju malu sačmaru, pucao u aligatora teškog više od 360 kilograma i ubio jednog od najvećih aligatora ikada viđenih u Teksasu.

"Nisam se ni na sekundu uplašio. Sledeće godine ću ubiti još većeg aligatora", izjavio je mali Sajmon, koji je ubio životinju skoro 20 puta težeg od njega.

On je opisao svoje iznenađenje kada je ugledao ogromnog aligatora, i sada planira da donese njegovu glavu u školu da je pokaže svojim drugovima.
"Moji drugovi su jako ponosni na mene i ja sam ponosan zbog toga što sam učinio tako nešto", izjavio je dečak.

Učenik prvog razreda je išao u lov sa svojim ocem Skotom Hjuzom i jednim vodičem po njihovom porodičnom ranču površine od 200 ari u blizini Hjustona.
Sajmon je naučio da puca kada je imao samo četiri godine, a takođe ume i da vozi terensko vozilo.

Izvor: Dejli telegraf
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
koliki mentol trebas da budes da detetu od 5 godina das da nisi sacmaru...:S
a tek da ga ucis da ubija zasticene zivotinje,to samo debilni amerikanci mogu...
 
Natrag
Top