Petina muškaraca bi spavalo sa drugarovom devojkom

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
04. 09. 2010. 08:00h | Vestionline


Petina muškaraca bi spavalo sa drugarovom devojkom


Sledeći put kada vas dečko upozna sa svojim najboljim prijateljem, budite pažljivi, zato što je dokazano da bi jedan od pet muškaraca spavao sa devojkom najboljeg prijatelja.

90621_tudja_f.jpg
Tuđe slađe

Kada raskinete sa svojim sadašnjim dečkom, pazite na pokušaje njegovog najboljeg prijatelja da ostanete u kontaktu, jer je 12 odsto muškaraca potvrdilo da bi spavalo sa bivšom devojkom najboljeg prijatelja, pokazuje britansko istraživanje.

Ipak postoje i pošteni prijatelji na ovom svetu, pa tako 52 odsto muškaraca nikad ne bi ni razmislilo o seksu sa prijateljevom devojkom.

Šest odsto ispitanih muškaraca svoj seksualni život smatraju vrednijim od prijateljevog, pa čak i od njihovog prijateljstva, a osam procenata je već spavalo sa prijateljevom bivšom ili sadašnjom partnerkom.






 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Provjereno znam da to ne vazi za mene.....ja sam u onoj drugoj " Petini ".....yes3.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nikada mi to nije palo na pamet i nikada nijedan moj prijatelj nije izrazio takvu želju. Družim se sa ljudima koji nemaju dlaka na jeziku, uvek kažemo otvoreno šta mislimo i da je iko ikada hteo da spava sa mojom lepšom polovinom znao bih sasvim sigurno.
 
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
11
Ispasti ću "jako pametan" kad ovo kažem... ali onaj tko želi prijateljevu djevojku, i nije prijatelj, nego naprotiv, najgori neprijatelj i izdajnik.
 
Učlanjen(a)
07.06.2022
Poruka
103
Nikada mi to nije palo na pamet i nikada nijedan moj prijatelj nije izrazio takvu želju. Družim se sa ljudima koji nemaju dlaka na jeziku, uvek kažemo otvoreno šta mislimo i da je iko ikada hteo da spava sa mojom lepšom polovinom znao bih sasvim sigurno.
Nikada ne možeš biti siguran, ne sazna se baš sve.
 
Natrag
Top