Pedofil od Sarkozija tražio dozvolu za kastraciju

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
Francuz Fransis Evrar, dugogodišnji pedofil, poslao je pismo predsedniku Nikoli Sarkoziju u kojem traži da ga kastriraju.

Evrar je 18 godina proveo u zatvoru zbog silovanja dva dečaka, a kad je pušten na slobodu, on je ponovio zločin. Sada čeka suđenje za novo seksualno zlostavljanje maloletnika, koje je zakazano za desetak dana.
- Molim vas, gospodine predsedniče, da mi dopustite kastraciju. Ne želim hemijsku, već, pravu, fizičku kastraciju - naveo je pedofil u pismu Sarkoziju.
Ocu zlostavljanog dečaka Mustafi Kokakuru nije jasno zašto je Evrar tražio dozvolu za kastraciju baš u ovom trenutku, deset dana pre suđenja.
- Mogao je to da uradi pre dve godine ili pre nego što je počinio bilo koji zločin - izjavio je nesrećni otac jednoj francuskoj TV stanici.
Inače, u Francuskoj se rasplamsala rasprava o hemijskoj kastraciji početkom oktobra, nakon što je bivši osuđenik izašao na slobodu, silovao i ubio jednu ženu. Francuska zasad, kao i Švedska i Danska, dopušta upotrebu lekova za smanjenje seksualne želje, ali samo u slučaju da se optuženik s time slaže. U Evropi su sve glasniji zahtevi da hemijska kastracija bude obavezna za sve pedofile i silovatelje koji ponavljaju zločine.


Press
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.999
Ma ja bih za takve stvari uvela šerijat.
I treba ih kastrirati sve. Ne hemijski nego fizički i ja tako mislim.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
Kod pedofila ne vredi ni kastracija,jel i pored kastriranja oni i dalje ostaju pedofili...treba im odstraniti u mozgu deo koji je zadužen za sexualni nagon.....po meni jedino rešenje za pedofile je to.
 
Natrag
Top