Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
Imam novi lep-top asus i hteo bih da mu ponovo instaliram vindows 8, ali on nema CD citac, kako to da odradim?
Unapred zahvalan Berlinac!
 
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
1
Ovako,
Uzmi usb od 8 gb i formatiraj ga,pa skini program iso2disc.Tu prebacujes windows 8 na usb.Posle ubaci usb u laptop i prilikom paljenja pritiskaj taster esc dok ti se ne pojavi boot meni.Kada se pojavi izaberi usb-hdd i instalacija bi trebala da pocne.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
77
Moze da se kupi CD Citac i da se spoji na Lap-Top pomocu USB kabla.Moja supruga je donijela sa Taiwana Lap-Top ASUS i taj CD Citac.Trebalo bi da ga ima i u Njemackoj.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
A kako sa ostalim trajberima (drajverima) sa lep-topom nisam nista dobio bas nista sem papira!?
Kako da instalitam ostalo kao sto su graficka i slicno ili ne treba?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Moraces da upises u pretrazivacu tacan opis tvoje maticne i skinuti drajvere i instalirati ih.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Klasičan potupak je sledeći: instaliraš windows 8 sa USB flash memorije. Negde na donjoj strani lap top-a pronaći ćeš tačan naziv modela po Asusovoj nomenklaturi. Zatim na Asusovom sajtu pronađeš drivere za taj model i poskidaš ih sve. Instaliraš ih redovno, jednog po jednog. Strpljivo, i sa restartom svaki put kada sistem to zahteva. Važno je da prvo instaliraš drivere za chipset - posle toga grafika - ako ima posebno, odnosno nije sa čipsetom a dalje kako kaže moje neko iskustvo svejedno je.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
Sredio sam po drugome, vratio sam lep toop u povratnu stranu i sada je sasvim cist i novinki! Sve jedno hvala vam mnogo za zlatne ideje!:buba_lcd:
 
Natrag
Top