Paznja!!! Uputstvo za upotrebu Vesti iz nesvesti

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Otvorila sam novu temu, jer zelim da ovako javno, svima naglasim, da Vesti iz nesvesti, prvenstveno imaju svrhu da nas sve zabave, da nema lose namere, da se iskreno nadam da cete postove shvatiti na nacin na koji oni i jesu zamisljeni, kao zabavu i humor, sve je iskarikirano, da bi bilo zabavno...kao sto ste videli, ako ste uopste gledali temu, ni sebe nisam stedela...
Ako se neko na bilo koji nacin, u bilo kom pogledu osetio uvredjenim, ja mu se ovim putem izvinjavam od srca, nije mi bila namera...
takodje, ukoliko neko ima potrebu da se ogradi od svega i da ga ne spominjem, neka mi samo pusti pp i obecavam da ce biti ispostovan...
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
pa sta si uradila?? :|

Kako sta sam uradila?
Pa valjda za sada nista.... Nisu se ljudi jos probudili :blum3:
Ali nismo svi isti...
Nako mozda ne prihvata salu na svoj racun...
Ja to moram ispostovati....
Ali zelim da unapred se ogradim, da nemam lose namere....
Shvatas?


Ma verovatno ima neko ko se žali i ne prihvata šalu :roll:


Bane, ti si definitivno covek koji sve razume....
Da ne znam koliko imas godina, nikada ne bih rekla da iza tebe nije veliko iskustvo...
To se ne odnosi samo na kapiranje, vec i na stavove, rezonovanje i ponasanje...
Ides u pravom smeru...apsolutno....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Barbie + Bane . ha ha ha

Ali + je'ote .:O

Zvezdas, sad si ga bas lupio...onako muski...
Odoh na konsultacije sa Naleijom, da se tebi dodeli ona diploma sto je Student osacovao...
A kako stvari stoje, mozes da dobijes i pohvalnicu kao ekstra napredan u toj oblasti....:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Znam.To mi je hobi.By the way,to Banetu da se dodeli neka diploma?Posto meni moze da se dodeli jedino diploma za najnervoznijeg clana foruma.:D
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Znam.To mi je hobi.By the way,to Banetu da se dodeli neka diploma?Posto meni moze da se dodeli jedino diploma za najnervoznijeg clana foruma.:D


Ne samo to.... vec i za clana koji najvise koristi knjizevni srpski jezik u svojim postovima... :) Au, nisam verovala onda sta si napisao....:acute:
Pa da ...tvoj brat to nikada ne bi uradio, on je gospodin covek, navija za Partizan...:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Hahahahaha!Ok.Kako ti kazes.A on bolje da predje da navija za Apoel,valjda je i sam primetio da nema nista od Partizana.:p
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Bre bagzie... Prejeba me :D

Inache, tema je skroz na mestu, i samo nastavi, barem meni si razbila monotoniju na kompu... slatko se nasmeja, i jedva chekam nove 'vesti' :)
 
Natrag
Top