Pazi! Tašta!!!

Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Pitanje je jednostavno.

Da li imate ikakvih predrasuda o ženidbi ako razmišljate o vašem odnosu sa taštom u tom braku?

Može i ženski pol da odgovori (u njihovom slučaju, to je svekar).
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ozenio se pre 17 godina, nikada nisam razmisljao o tome, totalna glupost.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ne treba imati nikakvih predrasuda oko toga sve cete videti kad za to dodje vreme,ima razlicitih ljudi i tu se ne mogu svrstati svi u isti kos.
Sa svekrom sam uvek imala korektan i izuzetan odnos sto se za svekrvu ne bi moglo reci no to nije tema prema tome to je to.
Imajte u vidu i to da cete jednog dana i vi biti nekome (ako bog da da imate dece) svekar,svekrva,tast,tasta :)
Zato sve ono sto vama neko cini a da vam ne godi trudite se da ne ponovite isto kad Vi budete u slicnoj situaciji.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Da bi uopšte razmišljao o ženidbi potrebne su dve stvari

- Žena
- Posao

S obzrom da je partnera podjednako teško naći kao i posao o tome nisam razmišljao
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Kao prvo ima dosta predrasuda vezano i za taste i svekrve,niti su oni svi losi a ni mi nismo bas uvijek cvecke.Pomaze odstojanje,respekt i naravno stan,kuca u drugom delu grada-samo da se mirno spava.Mada su oni sad najmanja briga puno je kockica koje treba pre sloziti......
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ženim se sa ženom, a ne sa njenom majkom! Minimum tolerancije i poštovanja mora da postoji, kao i u "suprotnom smeru". ostalo je naša briga...
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
169
Jos ne mislim o zenidbi ali mislim ovako > ako se slozim sa suprugom tastu cu srediti sa svojim stavom SVAKOM SVOJE SLEDOVANJE!
 
Natrag
Top