Parkour.....

Član
Učlanjen(a)
30.04.2009
Poruka
12
imas to u beogradu na vidikovcu... vidikovac pripada rakovici... ali nisu cesti... retko se vezba... idi na www.pksrbija.com (tako nesto, nisam sigruan da je bas takav domen) tamo imas tekstove kako da pocnes sa parkourom... najbolje je da u pocetku samo skaces bezveze preskaces klupu i tako to... :yea: samo napred... ali pazi opasno je... parkour nemoj da shvatis kao sport ili extremni sport nego kao sitl zivota... ja sam se bavio njime... ali sam odustao... skapirao sam kakve povrede mogu da budu... :beee:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
5
ok....hvala.....a mozes li da mi kazes na koji se nacin oni takmice...msm jel imas neko vreme za koje mozes da izvodis poteze..ili nesto drugo....znas li sta dobija pobednik turnira..........i imali za mladje kategorije?????????????????
 
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
1
ok....hvala.....a mozes li da mi kazes na koji se nacin oni takmice...msm jel imas neko vreme za koje mozes da izvodis poteze..ili nesto drugo....znas li sta dobija pobednik turnira..........i imali za mladje kategorije?????????????????

Brate to sto ti je rekao ovaj decko, nisu turniri, vec treninzi grupe PKsrbija...takvi turniri ne postoje, niti postoje takmicenja u Parkour-u...zato Parkour nije sport, vec umetnost kretanja kroz bilo kakvu sredinu...
Treniram Parkour 8 godina... evo ti sajt gde mozes se informises o Parkour-u u celini: About Us - Parkour
moja grupa ce sredinom marta poceti da organizuje javne treninge, pa ako hoces mozes da banes na njih...PEACE
 
Natrag
Top