Pacovi napadaju farmere!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Stanovnici imanja u Lisoviću u panici zbog miševa koji im šetaju po hrani, krevetima, stvarima, čak i po kosi


26812.jpg


Najezda pacova na Farmi!
Golemi i čini se dobro uhranjeni miševi okupirali su imanje u Lisoviću. Aj’ što ih ima po dvorištu, štali i u seniku, nego od njih ne može da se živi u kući. Vriska uplašenih farmerki čuje se malo-malo, a glodari im neretko tokom noći prelaze preko glave! Strava i užas!

Zorana: Ljudi, to nije nimalo naivna stvar. Osetila sam kako šeta ispod moga kreveta, čangrljao je i grickao. Šetaju nam svuda po stvarima i hrani, zaraziće nas. Ima ih u špajzu, kuhinji, noću bukvalno igraju kolo.

Sanja: Jedno jutro sam osetila kako mi miš šeta po kosi, ladno prelazi preko moje glave. Bilo je tako hladno, da nisam imala snage da se pomeram. Bezbroj puta sam osetila kako mi kolo vode ispod kreveta, zaticala sam ih na krevetu i stvarima.

Farmeri su nekoliko puta morali da bace hranu jer su je pacovi grickali, a posebno im se zgadilo kada su primetili jednog koji je hodao po izmetu kod poljskog klozeta a onda se uputio ka kući.
(G. D.)


Izvor:Kurir
 
Natrag
Top