Ozi Ozborn: Muka mi je od Lejdi Gage

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ozi Ozborn: Muka mi je od Lejdi Gage




Izvor: Blic I.Kešanski | 22. 12. 2010. - 23:45h | Foto: AP

VAŠINGTON - Hevi metal pevač Ozi Ozborn izjavio je da se nada da će Lejdi Gaga uskoro napraviti pauzu od nastupa i snimanja muzike, jer mu se smučila.
102509_ozzy-ap_f.jpg


“Zaista mislim da bi Lejdi Gaga mogla malo da se odmori. Previše je eksponirana”, rekao je 62- godišnji pevač.


On je u intervjuu za “US magazine” rekao da misli da danas “ima previše” Lejdi Gage i da pevačica ne vidi koliko je često njena odeća objekat medijske pažnje.

“Ona bi mogla da bude nova Madona, ako pametno odigra. Dopada mi se, ali mi je sada muka od nje. Ona je zabavna, ali preteruje. Kada upalim TV vidim je kako je obukla abažur ili tako nešto. Svaki put je nešto novo u pitanju. Ono što je čini posebnom bi moglo da nestane, ako se ne smiri. Ko je njen menadžer? Neko bi trebalo da joj šapne na uvo da malo oladi i pauzira nekoliko meseci”, zaključio je kontroverzni pevač.

Ozi je na pitanje šta misli o Džastinu Biberu odgovorio: "Ko? Ah da onaj klinac što sedi sa gitarom. On ima devet godina... Video sam ga na dodeli nagrada, to je on, mislim. Ne znam..."

Pevač je u intervjuu rekao da se trenutno nalazi na turneji, a potom će početi rad na novom albumu.
 
Natrag
Top