Ovaj muzičar je gori od ubice.

Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
3
Pozdrav svima.
Zovem se Diego Menendes. I na nekim se forumima predstavlja neki kreten sa mojim imenom.Piše o nekoj svojoj grupi i sanja o nekoj svojoj radničkoj stranki, koja oupšte ne postoji. Koristi, čak moj e mail. Ja i on imamo neke nerazrešene račune. Ljut sam najviše, što mi je ukrao ime. Njegovo je ime Miladin. I sad piše sve u mom imenu.Na donjem linku mu je spot njegove grupe, koji su mi ukrali ime.
ŠTA DA RADIM LJUDI?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jBXh644NkJU]YouTube - MENENDES BROTHERS - Ja sam sagradio ovaj grad [TV PROMO][/ame]

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.311
A to je tvoje lično ime?
Ako je umetničko, možda bi i mogao da ga zaštitiš, pa dotičnog tužiš zbog toga, mada mislim da je sada kasno. Ali ako je pravo ime, sumnjam da bilo šta možeš da uradiš.

Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
110
zvuk mi se svidja ali ne kapiram ono za mail, mislim kako koristi tvoj

Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
43
Što se tiče "misterije": reklama, promocija, PR... kako god to zvali. Inače: odgledah spot, odslušah pesmu, nije mi se svidelo. U svakom slučaju, srećno u radu.

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
988
On ne samo da je ukrao ime već i pesmu bar delimično.
[YOUTUBE]BJIqnXTqg8I[/YOUTUBE]

Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
3
Objasni to kako koristi tvoj mejl ?
Ne znam ni sam, pojma nemam kako je doznao lozinku ali saznat ču sve.
Imam ga dosta.

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ne vidim nikave sličnosti između tih pjesama. Stooges su stvarno odličan bend.Pričao sam sa njima. Ali jim pjesma nimalo ne liči na Sagradio ovaj grad.

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
988
Dobro , nisam rekao da je sve ukrao , zato sam napiso delimično .Produkcija je drugačija, refren je malo izmenjen ali poslušaj osnovnu melodiju i tepih . Da ti pomognem , evo postaviću drugu verziju.
[YOUTUBE]IbLRf0j80wU[/YOUTUBE]
A skim si pričao ? Vičem zbog glasne muzike.

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.390
Što ne promeniš lozinku za mejl i zbog čega ime Menendes toliko bitno?