Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
14
U zadnje vreme dosta igrica kad skinem su .out file , jel moze neko da mi pomogne kako da instaliram tu igricu , trazio sam po netu al ne mogu da nadjem.
Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
14
Imam 28 delova i to moram preko tottal comandera da idem combine i kad spojim sve pise da je .out file i ne znam sta dalje.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
a sto ne pokusas da rarove otpakujes bez totala, pa da preko nekog programa ( alkohol ili vec koji ) instaliras

Pravila i Tutorijali Foruma -
a imas i ovde detaljno upustvo kako raspakovati rar. jedino proveri da li su ti svi rarovi ispravni
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
14
Igrica ima 28 delova od po 48 mb,za prvi deo pise za type da je file001 , za drugi type:file002 i tako redom ,ne pada mi na pamet nista drugo osim tottal-a,nece ni preko cega drugog da ga raspakuje.
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
1
Igrica ima 28 delova od po 48 mb,za prvi deo pise za type da je file001 , za drugi type:file002 i tako redom ,ne pada mi na pamet nista drugo osim tottal-a,nece ni preko cega drugog da ga raspakuje.

Da ne duzim previse:
1. koristi program 7-zip file manager
2. Kad otvoris 7-Zip, lociraj folder sa skinutim arhivama.
3. Obelezi samo prvu i imas dugme extract u paleti i odredi dalje gde to sve da raspakuje. Dobices na kraju procesa fajl za mount-ovanje. Dalje znas... i uzivaj u igri.

Pozdrav, i javi da li si uspeo
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
14
Kada sam probao preko ovog 7 zip pokazao je da drugi file ne radi,na tottal commander-u mi to nije izbacilo,skinucu igricu sa drugog mesta,pa cu da probam.
Hvala ti puno
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Skini program HJSplit negdje na forumu ima tutorijal o tome samo ga ne mogu neći.:???:
 
Natrag
Top