Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
529
Nisam ga nikad radio a nije to teško ako imaš ili znaš pristup internoj memoriji
Pretpostavljam da je interna ResidentFlash 480x272 i je li folder Maptrip/Maptrip.exe izvršni?

Učlanjen(a)
20.01.2015
Poruka
8
Pozdrav , uspeo sam namestiti u Becera Active 5 , ovaj jedan softver sto je Mirkolj pustio , ubacio mape , probao i Here i TT , rade obe sa licencama ali i dalje ne mogu da aktiviram speedcam u meniju , da li bi trebao i sta ubaciti u sys.txt ? Hvala unapred!

Učlanjen(a)
01.02.2020
Poruka
2
Koji god sam becker aktiv instalirao izbaci mi gresku , dostupne datoteke karata ne mogu se otvoriti ovom licencom, molim vas pomoc

Učlanjen(a)
20.01.2015
Poruka
8
Koji god sam becker aktiv instalirao izbaci mi gresku , dostupne datoteke karata ne mogu se otvoriti ovom licencom, molim vas pomoc
Ovako kao laik rekao bi da ti licence za mape ne valjaju , koje mape si ubacio , imaju li licence ?
Ja sam ubacio onaj R1 active 5 i radi odlicno sa novim mapama 2019 Here i TomTom , probao sam .

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
129
Nisam ga nikad radio a nije to teško ako imaš ili znaš pristup internoj memoriji
Pretpostavljam da je interna ResidentFlash 480x272 i je li folder Maptrip/Maptrip.exe izvršni?
Trnutno nesto zeza dok je na usb napajanju,izbaci logo i ugasi se. mzda je neko pokusavao nesto pa pokvario. U svakom slucaju probacu da nadjem ono njegovo ext napajane pa d probam da pristupim internoj.

Učlanjen(a)
15.10.2018
Poruka
2
Da li ima neko da okači firmware za Blueberry 2go447.
Razlog:
- Početni logo (zelena pozadina, volan u desnom uglu, natpis u gornjem delu blueberry, natpisu u donjem delu 2go447) se ne vidi, samo crna pozadina išarana sa 8 horizontalnih linija, a kada očita, otvori klasičan multimedijalni panel sa svim ikonicama gde je i navi ikonica i radi normalno.
- Kada se izlazi iz navigacije na dugme on/off pojavi se odbrojavanje od 5 sekundi sa opcijama "uspavano" i "shut". Na "shut" se isključi i posle 10 sekundi ponovo se upali sama, pokaže crnu pozadinu išaranu sa 8 horizontalnih linija i multimedijalni panel (to ne bi trebalo), a na "uspavano" ekran se isključi i ostane u stanju mirovanja (to je u redu).
Hteo bi da probam, ako bi to rešilo ova dva problema ili ako je neko imao isti problem da mi ponudi neko rešenje, hvala.