Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
524
Probaj ti prvo jos jednom taj Content Managet, prekuce sam probao sve je radilo, pa ako zaista ne radi uradicemo nesto

@pokrajinac samo mislim da moraš ručno dodati speedcamere

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.02.2016
Poruka
21
Hvala kopca, Bocky72. Probao sam ponovo Content Manager i sada se povezao sa serverom i na moje iznenadjenje uradio azuriranje mapa i poi (2017.Q3). Ocekujem da nece dugo postojati ova mogucnost, na nemackom forumu sam citao da je 2017.Q3 zadnji dostupan update. Sutra cu probati i sa datotekama od Bocky72. Hvala jos jednom, pozdrav.

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
524
navigon 22xx 23xx 22xxx (320x240 samo Storage Card):
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Medion PNA 465T
Hidden content
Blaupunkt Lucca Travel Pilot 3.5b (sa kartice)
Hidden content
Blaupunkt Lucca Travel Pilot 3.5b (sa interne)
Hidden content

Učlanjen(a)
10.02.2016
Poruka
21
@Bocky72,

Probao sam navigator.exe koji si poslao, ali program javlja gresku: ne mogu se otvoriti mape sa dostupnom licencom i staje (ubacio sam licence koje rade sa Wince Nextgen programom). Mozda trebaju licence iz krekovanog paketa?

Učlanjen(a)
10.02.2016
Poruka
21
Sa ovim licencama program radi i prihvata mape i POI uz prisustvo odgovarajucih licenci, kao i Nextgen za Wince. Analiziracu ponasanje detaljnije narednih dana. Hvala na pomoci.

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
524
Becker Active 5 (preko interne a iGO dodatne mape na karticu)
Hidden content
Capture.png

Becker Active 5 (samo na karticu)
Hidden content
@pokrajinac isprobaj ovaj drugi (samo na karticu) odgovara i za Active 6, jedino ne znam prečice za Bluetooth ako posjeduje pa nisam stavio

Učlanjen(a)
05.12.2014
Poruka
109
Pozdrav,

Kupio sam navigaciju Becker Active 6 lmu plus sa mapama starim 4 godine (2013.Q3) koje se ne mogu azurirati preko Content Managera (veza sa serverom ne radi, firma United Navigation je pod stecajem). Igo Primo i Nextgen lepo rade, ali bez TMC informacija. Molio bih pomoc oko nalazenje krekovane navigator.exe datoteke (uredjaj: BBF40 R2, SW verzija: 9.15.3.471542) sa kojom bi mozda i TMC radio.

radi i dalje becker servis za azuriranje upravo sam sad azurirao jedino ako uredjaj nije aktiviran u roku od 30 dana kad je upaljen ne moze se azurirati

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
139
Momci
vi koji koristite Linux, kako ste rešili komunikaciju GPS uređaja i PC
Instalirao sam neki MINT (rekoh ajde da se igram malo) ali nema TotCmmd niti ActiveSync
Hvala na odgovoru