Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
529
Malo sam malu grešku napravio za navigon i Becker, pa će biti ispravka uskoro

Uglavnom je samo greška u putanji kod autorunce i autorun textu

Učlanjen(a)
17.01.2022
Poruka
1
Medion p4420 potrebna pomoc oko otkljucavanja Win ce . win ce je zakljucan nekom sifrom.....deca se igrala pa ga zakljucala . Uspeo sam da na sd karticu ubacim igo8 ida preko kompjutera ubacim precice za pokretanje igo ,tako da se pri paljenju navigacije na trenutak pojavi ikona koju ako stignem da kliknem pokrene program igo a ako ne opet ode na sliku za kucanje sifre koju naravno ne znam . Kako odkljucati sifrovanu matyoru navigaciju . Hvala unapred .

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
529
@Dragance71
Sa dva Mediona koji sam probao nisam uspio prebroditi šifru a da bude bez traga kako se sjećam, noviji Medioni ne mogu nikako kao i Garmin slučaji

Pa ipak probaj shell za otključavanje staviti na karticu, ili zamijeniti exe u My Flash Disk/MENU.exe (ovaj MENU preimenovati u MENU.org i dodati dvije prečice sa odgovarajućom putanjom do kartice

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Putanju sam sredio do kartice kao Primo2/Primo.exe

mada čisto sumnjam

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.02.2022
Poruka
1
kopca pozz... imal gdje turtorial stavio sam na navigon 40 premium fileove one na sd card ok otvori dvije ikone probavao svakako da ga navedem na igo ne znam da mu odredim putanju portsplliter i to je u pitanju...ne znam ni pokrenut igo ljudi imaju problem signalom ja dotle nisam dosao :)

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
529
Primo
Hidden content
Portspliter objašnjenje

Hidden content
Sad ćeš doći do tog problema :)

Učlanjen(a)
21.03.2012
Poruka
27
Ima li za Medion E5470, 800x480,neki drugi skin osim onog sa prve strane "Vista menu", nekako mi baš ne leži?
Hvala.

Učlanjen(a)
21.03.2012
Poruka
27
Još nešto bih te zamolio,rekao bih po ovoj slici da je ovo win ce emulator,pa ako sam u pravu da i njega uploaduješ.

Hvala.