Otkljucavanje [UNLOCK] Android telefona

Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
13
Pozdrav,
Imam Samsung Galaxy SII, GT-i9100 i kada sam pokusao nadograditi na njega custom rom cynogenmode10, telefon mi se zakljucao i sada ga ne mogu koristiti... (Nema mreze). Zna li neko gdje ima neki jeftin servis da mi posalju kod za otkljucavanje (dekodiranje), ako ja njima posaljem svoj IMEI.
Ili ako neko ima neku drugu ideju neka predlozi...
Hvala :)
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Ne verujem da ti je custom Rom "zaključao" fon,mislim da je neki bug u samom CM-u . Probaj ponovo da ga instaliraš ili neki drugi custom.Ako i to ne reši mrežu probaj da se vratiš na fabrički.Nisam siguran za postupak ali znam da može.
P.S Radiš li full wipe u CWu prilikom instaliranja ?
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
13
Sve sam probao. Koristio sam full wipe, vracao oficijalni android 4.0 pomocu Odin-a i nema spasa, pa ponovo instalirao i cynogenmod9 ali uvijek je bio zakljucan. Sada sam ga dekodirao u servisu i radi ok. Pokusacu ponovo istalirati cynogenmod10 jer su mi obecali sledeci popravak telefona besplatno pa cu vam javiti ;]
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2011
Poruka
8
Pronađi na marketu aplikaciju za otključavanje sim kartice, ali mora da ti bude root-ovan telefon.
 
Član
Učlanjen(a)
09.07.2009
Poruka
5
Potreban unlock code ili neko upustvo da bi mogao da koristim 064 karticu za sada samo telenor
probao preko servisa ali kazu da ne mogu da uspostave vezu sa telefonom zbog vlage.

Samsug S3 mini GT I8190
IMEI 354915057607138
android 4.4.4
I8190XXANI4

thank you
 
Natrag
Top