Otišla iz parlamenta da jede tarantule

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
[h=1]Otišla iz parlamenta da jede tarantule[/h]





Britanska poslanica danas je napustila političku arenu i otišla u australijsku prašumu, kako bi učestvovala u jednom rijaliti šou.Šou podrazumeva da se takmičari podvrgnu raznim fizičkim naporima i jedu neobične stvari poput tarantula i testisa kengura.


v265935p0.jpg



Iznenadna odluka Nejdin Dories, poslanice Konzervativne stranke premijera Dejvida Kamerona, da se prijavi za šou "Ja sam slavna ličnost, izbavite me odavde", naišla je na najoštrije kritike kolega u parlamentu, ali i javnosti koja njeno ponašanje ocenjuje "sramotnim".

Kako prenose strane agencije, Dories (55) je već otputovala za Brizbejn gde će se pripremati za emisiju.

Šou počinje u nedelju i traje tri nedelje, tako da će Dories morati da propusti neka važna glasanja u parlamentu, što mnogi smatraju nedopustivim, prenosi Tanjug.

"Učestvujem u ovom šou jer ga gleda 16 miliona ljudi. Umesto što raspravljaju u parlamentu, poslanici bi trebalo da idu tamo gde i drugi ljudi", izjavila je Dories.

Dories će se u šou pridružiti nekolicina poznatih ličnosti iz sveta šoubiznisa i sporta, a nagađa se da bi za svoje učešće trebalo da dobije 64.000 dolara.

Među prethodnim učesnicima šoua, koji se prikazuje već 12 sezona, su ćerka Margaret Tačer, Kerol, i bivša engleska zvezda kriketa Fil Tafnel.


Izvor:
Mondo.rs
 
Natrag
Top