Oprosti se od kompa!

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Oprosti se od kompa!











Izvor:
Mondo.rs







Otac pucao u kompjuter svoje mezimice koja je ogovarala njega i majku na sajtu Facebook.



v233740p0.jpg



Petnaestogodišnja Hana Džordan napisala je na svom profilu tekst o svojim roditeljima, koji je “maltretiraju” da radi kućne poslove.
“Ja nisam vaša prokleta čistačica, ne mogu pet minuta da odmorim a da ne moram nešto da radim po kući. Smarate me da se zaposlim, umesto da mi lepo platite za sva sra*a koja radim za vas. Jedva čekam dan kada ćete toliko ostariti da ne možete sami da obrišete du*e, pošto ja tada neću biti tu za vas”, samo su neke od izjava koje je Hana stavila u svoj tekst i potpisala ga sa “vaše besno dete”.

Iako je “sakrila” post tako da ga njeni roditelji ne vide, njen otac Tomi našao ga je kada joj je popravljao kompjuter, i odlučio da je nauči pameti.

“Ovo je tvoj laptop, a ovo je moj pištolj. Uvredila si i mene i mamu onime što si napisala na svom Facebooku. Nadam se da je vredelo”, rekao je Tomi, a onda pucao u njen laptop.

“Novi kompjuter ćeš dobiti kada budeš sama mogla da ga platiš, a pre toga ćeš mi vratiti 130 dolara, koliko sam potrošio na softver za tvoj stari kompjuter”, dodao je on.







 
Natrag
Top