"Opljačkan sam, ali nisam milioner"

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
"Opljačkan sam, ali nisam milioner"




Izvor: Blic Nedeljko Kolundžija - L. D. | 16. 11. 2010. - 12:49h

Kanjiža - Opljačkan jesam, ali sve ostalo je netačno, kategoričan je L. D. iz Kanjiže nakon policijskog saopštenja o krađi oko 100.000 evra, koje je čuvao ispod kreveta u porodičnoj kući.
91283_vojloto02kanjizakuca-u-sokolskoj-ulici-koja-je-pokradena_f.jpg

Kuća iz koje su lopovi ukrali oko 100.000 evra


Kanjiška policija intenzivno traga za lopovima koji su u subotu, 13. novembra, u prepodnevnim satima iz kuće L. D. iz Kanjiže odneli oko 100.000 evra.


Lopov je nasilno ušao kroz prozor u kuću gde je izvršio premetačinu, uzeo novac i pobegao u nepoznatom pravcu, saopštila je kikindska policija.

Nezvanično, iz policijskih izvora, ”Blic” saznaje da je provalnik u kuću L. D. ušao kroz prozor na kupatilu u subotu, kada niko od ukućana nije bio kod kuće.

Posle premetačine, odneo je novac koji je našao sakriven ispod kreveta.

U Kanjiži je vest o krađi postala tema dana, ali niko od meštana sa kojima smo razgovarali na ulici ne želi da mu se ime pominje u novinama.


Govore da su neki od dobitnika premije novac uložili u nekretnine ili stavili u banke, a neki su se opredelili za čuvanje u slamarici.

Oni koji poznaju L. D. kažu da je on novac od dobitka ili njegov deo držao kod kuće i da je davao pozajmicu uz kamatu.

Očigledno da je lopov znao za to i iskoristio je momenat kada nikoga nije bilo u kući da dođe do velikog plena.

L. D., koji se pojavio na ulazu kuće, u prvi mah je odbio da govori.


Tek kada je čuo da je to za “Blic”, pristao je jer, kako kaže, ova novina je jedina korektno izvestila o ovoj nesvakidašnjoj pljački.

„Ne želim da se moja fotografija objavi u novinama, jer i bez toga moja porodica, supruga i ćerka imamo dovoljno neugodnosti.

Nisam dobitnik premije na lotou i nije mi ukradeno 100.000 evra. Tačno je jedino da sam pokraden“, kaže on.
 
Natrag
Top