Učlanjen(a)
15.09.2012
Poruka
1
Ne znam dal igrate online , ali ubedljivo najbolji online manager :

Trophy Manager - Online-Fussballmanager * TrophyManager.com

jako je tesko doci do vrha pocinje se iz 5 l. jedna sezona traje 3 mes.
Ubedljivo najbolji online manager bar po mom ukusu.

Ljubitelj sam manager igricama i igram ih jos od 2000 / 2001 ako se dobro secam od championchip, football manager , preko premier league manager , soccer manager i td.. Nisam propustio ni jedno izdanje FM-a po meni najbolji manager ! Ipak ne zadrzava mi paznju vise od 2-3 mes. postaje jednolican i dosadan pa cekam da izadje novi , tako svake godine !

Medjutim otkiro sam ovaj online manager koji je odlican, najbolji manager do sada dosta se razvio , cak se mogu gledati i utakmice vaseg tima uzivo ( utakmica traje citavih 90 min ) utakmice se igraju 3 puta nedeljno , sezona traje kako sam naveo 3 m. kupovina igraca je po principu aukcije, ko ponudi najvise.... Trebate razvijati svoj tim , podizati stadion , izgraditi trening centar ( 10 lvl ) takodje i omladinski pogon ( 10 lvl ) kupovati igrace kako bi pojacali svoj tim , postaviti dobru taktiku ( imate pravo na 3 izmene tokom meca ) u timu mozete imati najvise 5 stranaca i td i td....

Do sada najrealniji manager koji sam igrao, a igrao sam sve. Malo je tesko na pocetku da sve skapirate, ali kad jednom svatite postace vam opsesija
ggr.gif
!
 
Natrag
Top