Omiljeni TV kanal

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Koji TV kanal najviše volite da gledate?

S obzirom da nemam kablovsku, niti satelitsku, niti TotalTV niti nešto četvrto, najviše gledam fox, inače bi blejao najviše u Discovery i EuroSport....
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
110
pa sta znam FOX, b92, mozda pink (u slucaju da puste neki dobar film) i naravno Discovery sto je i najbolji kanal na kablovskoj ;)
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
S tim što hvatam TV kanale sa onom najobičnijom antenom poznatom kao Riblja kost omiljeni TV kanali su mi je RTS-ovi kanali i TV Avala, a Pink ne gledam uopšte, jel ima po meni veoma loš program i jedno pitanje da ne zna možda neko na kom će kanalu sa nacionalnom frekvencijom biti ove sezone Serija A.

rts-logo-v.jpg
avala_logo.gif

РТС :: Насловна TV AVALA - NAŠA TELEVIZIJA
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2009
Poruka
1.161
S tim što hvatam TV kanale sa onom najobičnijom antenom poznatom kao Riblja kost omiljeni TV kanali su mi je RTS-ovi kanali i TV Avala, a Pink ne gledam uopšte, jel ima po meni veoma loš program i jedno pitanje da ne zna možda neko na kom će kanalu sa nacionalnom frekvencijom biti ove sezone Serija A.

rts-logo-v.jpg
avala_logo.gif

РТС :: Насловна TV AVALA - NAŠA TELEVIZIJA

E prošle sezone krenula AVALA da prenosi Calcio , da bi na kraju mogao da gledaš samo ako imaš kablovsku , na moju sreću , a u isto vreme i nesreću , jer su paralelno utakmice bosanska televizija OBN i domaći kablovski kanal SPORT KLUB. jedino rešenje ti je da se pretplatiš na kablovsku , ili zaboravi na gledanje SERIE A , jer čisto sumnjam da će neko da da pare za to. Jeftinije im dođe da po ko zna koji put repriziraju TV novele ili neke druge serije , za koje ne moraju da daju toliko para , ili da puštaju neku od GRAND emisija (ovo se odnosi na TV PINK). Ja lično najviše gledam Italijane , koji su mi nekako najinteresantniji , a inače navijam za AC MILAN.
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
b92 i FOX...b92 volim zbog Lige Sampiona,a FOX volim zato sto se igra najbolji fudbal (PRIMERA) na svetu,mislim igra ga BARCELONA! :D
 
Natrag
Top