MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.677
kad je izašla prva ploča....ja sam sa pokojnom suprugom još bio u statusu zabavljanja,ali več pred brakom.Bio je decembar......izašli smo u grad da zujimo.Da bi oko pola deset bili pred SKC i tako je vrisnula da sam mislio da je neko napao,u tadašnjoj prodavnici ploča u SKC-u....stoji ploča.......počeli smo da se prebrojavamo....falila nam kinta,da bi `ladno ušla u radnju,i,poznavajući prodavca (malo smo bogatsvo ostavili tamo)smotala ga da joj da ploču, normalno ko će drugi nego JA da sutra donese ostatak.......mije bitna kinta,nego...seli smo u taksi (sad odakle nam lova za taksi,druga je priča)u to se vreme preselila kod mene,slušala je ploču CELU noć,da sam grupu zamrzao...ali bukvalno......sad dok ovo pišem....pustio sam "nađi me".......i smejem se ko lud....



BEHU DIVNA VREMENA,nije bilo neta,youtuba....fejsa,mobilnih,blututa.....nego koncerti,izlasci u grad...prepričavanja preko telefona,ali tek ujutro........kad mama i tata odu na posao......

to moja deca nemogu nikad da shvate,i nažalost neće moći nikad

"a zašto ti slušaš ploču kad imaš na YOUTUBE-u" pitao me Nidza kad je imao sedam godina




 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top