Ohrid, Makedonija

Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
7
morate da obidjete ovaj grad mnoigo je dobar danju kao turisticko mesto a nocu kao jedna velika zurka...
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
jako je lep Ohrid i Ohridsko jezero...jedino to što ga delite sa najgorima na svetu....ja ne bi ni na more sa albancima a ne na jezero :dntknw:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.679
Mesto je prelepo,isao sam jedno tri cetiri puta sa porodicom,najmladji je bio beba,sest meseci kad smo bili prvi put,lepse sam se proveo nego na crnogorsko primorje,bez uvrede crnogorcima,oni manastiri,a jezero...ma,nemam reci
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Ziveo sam svojevremeno u Ohridu,oko godinu dana.Vezuju me divne uspomene za Ohrid,pogotovo za jednu Sonju.Bila je to godina1975/1976.Rado bih se prosetao,kako se zove ona ulica na cijem kraju je bila Letnica,uvece je bila prepuna setaca...
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
1
jako je lep Ohrid i Ohridsko jezero...jedino to što ga delite sa najgorima na svetu....ja ne bi ni na more sa albancima a ne na jezero :dntknw:
Pa nemozes reci to kad nikad nisi ni bio u Ohridu-Makedonija, albanci ne idu u ohridu oni idu u albaniju na moru, evo leto sta je proslo imalo je dosta srba, bugari a ljudi is inostransto-zapadu, pa tako da dodji vidi pa onda komentiraj.
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
1
Ohrid je predivno mesto...bio sam sa ortacima jula ove godine i mogu vam reci da je dobar provod zagarantovan.Danju na plazu a nocu u provod...grad je predivan nocu
 
Natrag
Top