Odlična priča za film - Kako je materijalizovati ?

Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
19
Možda sam omašio temu na forumu ali da probam...

Pre neki dan bio sam jako srećan jer sam posle 15-tak godina dobio vest da je neko ko je po mom mišljenju oličenje dobrote i duša od čoveka - ŽIV !!! Priča je nesvakidašnja, jako tužna i potresna. Srce mi se stegne pri pomisli šta je taj čovek sve preživeo. Daleko je od mene i ne znam da li ću ga ikada videti ali sam ipak srećan kada znam da je živ. Puno puta sam razmišljao o njegovom životu i onome što je preživeo. Uvek sam dolazio do zaključka da bi o njemu morala da bude napisana knjiga ili još bolje da bude snimljen film. Ne bih Vas zamarao samom pričom jer bih bio preopširan. Moje pitanje je kako od ove priče napraviti film ? Da li neko zna kome da se obratim u vezi sa idejom ? Motiv nije finansijski već želja da se sazna istina !

Hvala svima !
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Joj to je zaista tesko pitanje,i meni je tako nesto padalo na pamet da se snimi film o sudbini moje majke posto je i ona prezivela haos.Cak sam htela da kontaktiram sa emisijom Kvadratura kruga,probaj tako, verovatno imaju sajt na kojem mozes ostaviti svoju pricu pa mozda se neki reziser zainteresuje,ako ne, makar ces delimicno ostvariti svoju zelju.Naravno ako bude bila emitovana u toj emisiji.Nadam se da sam ti bar malo pomogla.
 
Natrag
Top