Od prijateljstva do ljubavne veze

Član
Učlanjen(a)
27.02.2010
Poruka
13
skoro dve godine sam u prijateljskom odnosu sa jednim muskarcem. Zaljubila sam se u njega i to sam mu otvoreno rekla. Sada znam da sam tu pogresila jer sam trebala prepustiti vremenu i njemu dati sansu da on bude taj koji "'lovi''. On jew takav tip muskarca{kroz druzenje sa njim sam to ahvatila}. Medjutim on mi se jos uvek dopada. Prijatelji smo navodno, lepo mu je samnom u drustvu kao i meni sa njim. Ja jako zelim da promenim svoj stav i ponasanje da bi ga navela da se vise zainteresuje od prijateljstva samnom, da se zaljubi...al ne znam koji je nacin najbolji koji bi urodio plodom. Cujemo se i telefonom, znamo dosta jedno o drugom, poverio mi se o svemu..hm.. Ali konacno do sada se nista nije desilo sa njegove strane...Osecam da treba da se promenim , draga sam mu, ali u ovim nasim godinama {njemu 47 meni 48} ne verujem da je tu samo prijateljstvo sa njegove strane., Imam intuiciju. E sada bi mi trebala pomoc i dobar savet i vase iskustvo, da bi imala taktiku kako da ga privucem da se zaljubi, a ne treba previse , u to sam sigurna. Cak mi je jednom prilikom rekao da bi voleo da se zaljubi u mene, bar bi znao koga ima pored sebe...I tada sam shvatila da ja gresim u necem. Daskle ocekujem iskrene savete i vasa iskujstva. Do sadsa sam mu bila uvek dostupna, uvek se javljala na telefon i bilo mi drago,sto i on primecuje, kad me pozove u drustvo uvek sam bila spremna. Pazljiva, darezljiva ma sve u pozitivnom smislu prema njemu. Kako dalje. Postoji li nacin ili taktika da navedemo nekog bliskog da se zaljubi , zainteresuje za nesto vise , da pozeli...hvala unapred svima. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Do sadsa sam mu bila uvek dostupna, uvek se javljala na telefon i bilo mi drago,sto i on primecuje, kad me pozove u drustvo uvek sam bila spremna. Pazljiva, darezljiva ma sve u pozitivnom smislu prema njemu. Kako dalje. Postoji li nacin ili taktika da navedemo nekog bliskog da se zaljubi , zainteresuje za nesto vise , da pozeli...hvala unapred svima. ;)


Pa postoji jedna taktika ili test za folirante...Oduzmi mu to sto najvise voli ili treba...oduzmi mu samu sebe...whistle
Posto si mu bila uvek "pri ruci", udalji se za neko vrijeme od njega, zaposli se sa bilo cim, ne javljaj se na sms poruke, ni na pozive, ustvari ti mu napisi ili se mu cak nekad javi ali sve to obavi vrlo brzo, expresno, jer moras da dijelujes kao da si zbilja u nekoj zurbi i tako jos nekoliko puta...
Odavde napred pratis ga, ne mislim bukvalno, vec ono da li se broj poziva i sms poruka naglo povecao odkada mu nisi uvek dostupna...i ako jeste, zainteresovanje, "potraznja" malo povecano/povecana, onda ti je on obican folirant.
Ukoliko ne dodje do povecanog zainteresovanja nakon tvog udaljivanja, onda pomiri se sa "mukom" sto prije, jer ko zna, zasto je dobro ili bolje da niste jos nesto vise nego samo dobri prijatelji...:dntknw:

To sto si gore odmah na pocetku navela, Zaljubila sam se u njega i to sam mu otvoreno rekla. Sada znam da sam tu pogresila jer sam trebala prepustiti vremenu i njemu dati sansu da on bude taj koji "'lovi''...nisi nista pogresila, bila si iskrena, mozda je i on iskren prema tebi :dntknw:, ajd testiraj to podhitno pa javi.... :girl_haha:;)



 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2010
Poruka
13
hvala na savetu, istestiracu ga koliko jos od danas,pa cu javiti kakoo se i sta desava..pozdrav

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

hvala od srca na savetu, to cu da ueradim, pa cu vas obavestiti da li je urodilo plodom. Razmisljala sam da to vec odavno iuradim,m da ne buidem uvek dostupna, ali ali... . Od danas m,enjam taktiku i jos jednom vam hvala na podrsci i iskrenom savetu
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top