Od nagrade kupujem lokal

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Od nagrade kupujem lokal


Aleksandar Krajišnik, pobednik drugog serijala „Survivor”, koji je ove sezone sniman na Filipinima, već nedelju dana uživa u svojoj pobedi, a nada se da će mu uskoro biti isplaćena i nagrada od 100.000 evra.

16222_zabaca10-foto-v-lalic_f.jpg


I dalje tražim devojku svog života, kaže Aca


- Utisci su se već pomalo slegli i za sada se u mom životu ništa nije promenilo. Primetio sam da mi je porasla popularnost jer mi svakodnevno puno ljudi prilazi na ulici, žele da se slikaju sa mnom i slično - kaže Aca, a komentari koje najčešće čuje od svojih obožavalaca jesu da je njegova pobeda sasvim zaslužena, te kaže da još uvek nije čuo nijednu kritiku na svoj račun.

Iako je najavio da će praviti veliku žurku kako bi proslavio pobedu, Aca ističe da će ta žurka morati da pričeka dok ne sakupi dovoljno novca kako bi mogao da pozove sve drage ljude. Prošle nedelje pobedu je sa ostalim takmičarima proslavio u beogradskom klubu „Teatro”.

- To veče sam bio sa društvom iz „Survivora” i sa najbližim prijateljima iz Šapca. Lepo smo se proveselili, a pošto sam se u „Survivoru” oslobodio po pitanju igranja, đuskao sam celo veče - prepričava Aca, ali otkriva da iako ga devojke sada često saleću, on još uvek nije našao neku koja bi mu posebno privukla pažnju.

Osim što ga ljudi prepoznaju na ulici, Aca je čest gost i u televizijskim emisijama, te će tako gostovati na TV „Pink” kod Ivane Baltić u emisiji „Ja to tako”, a pošto je veoma popularan i u BiH, ovih dana će gostovati u Brčkom i Banjaluci. Ipak, Aleksandar bi voleo da dobije i neku poslovnu ponudu.

- Za sada slabo ima tih nekih poslovnih ponuda, svi me zovu za nešto, ali nigde nema para - konstatuje Aca uz osmeh - a što se tiče 100.000 evra, iskristalisao se plan kako će potrošiti novac.

- Našao sam lokal koji ću da kupim, odustao sam od stana. Lokal planiram da izdajem, ne bih nikakav posao sam da započinjem, jer je danas sve rizik. Hteo bih da kupim i automobil. Pozvaću Dušana, Srkija, Dinu i Njegoša na neko putovanje, i to je to - zaključuje Aca.

Svađa sa Tejom

Teja Lapanja, takmičarka iz Slovenije, bila je u dobrim odnosima sa Acom skoro do samog finala, ali oni sada čak i ne razgovaraju, iako je Aca želeo da se pomire.

- Teju ubija sujeta i ljubomora što ona nije pobedila, pa pokušava na sve načine da me okleveta. Pričala je stvari koje nisu tačne, ali me ništa od toga ne pogađa - kaže Aca.



Izvor: Blic/M.Mijatović
 
Natrag
Top