Obiteljska tragedija: Poginula samohrana majka dvojice sinova

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Obiteljska tragedija: Poginula samohrana majka dvojice sinova





Danas.hr 15.01.2011.

0008007.48.jpg

U stravičnoj nesreći kod Kloštra Podravskog poginula je tridesetdevetogodišnja Slađana Mihalić. Nesretna žena bila je samohrana majka, nakon što joj je prije osam godina u prometnoj poginuo suprug. Iza sebe je ostavila dva sina.

Slađana Mihalić iz sela Oderjan kod Kloštra Podravskog u selu Kladare zaustavila je automobil kako bi propustila kamion koji joj je dolazio u susret, a onda je na cesti nastao pakao.

Vozač osobnog automobila Opel Astra virovitičkih registarskih oznaka
D.P. (28) s područja Pitomače velikom brzinom se približavao raskršću, a kada je na pedesetak metara ispred sebe primijetio bijeli Golf pokušao je zakočiti.

Kasno je reagirao, pa se prednjim dijelom svoga automobila zabio u zadnji dio Slađaninog auta. Odgurao ju je na lijevu stranu kolnika točno pred nailazeći kamion s prikolicom za čijim se upravljačem nalazio
D.B. (48) s područja Varaždina, pišu 24sata.

"Prije osam godina u prometnoj nesreći na cesti prema selu Kozarevac izgubila sam sina
Ivicu, a sada sam ostala i bez moje snahe Slađane. Sada su 20-godišnji i 17 godišnji sinovi mojeg pokojnog sina i poginule snahe ostali bez oba roditelja. Sada ću o njima brinuti samo ja", kaže baka Jalža Mihalić
(64) iz Odrjana.
Policijskim očevidom utvrđeno je da je mladić koji je skrivio prometnu nesreću bio pod utjecajem alkohola od 0,98 promila.





 
Natrag
Top